info@amt-ltd.com.ua

+38 056 374 89 36

«АМТ ТРЕЙД» збільшує гарантію на продукцію популярних брендів

Із задоволенням повідомляємо, що компанія «АМТ ТРЕЙД» збільшує гарантійний термін на інструменти та обладнання своїх найпопулярніших ТМ.

Отже, з січня 2019 року нова гарантія збільшується:

  • на серію Vitals Base – з 12 до 36 місяців,
  • на серію Vitals Professional – з 42 до 60 місяців,
  • на насосне обладнання Vitals Aqua – з 24 до 36 місяців.

Зі свого боку у ТМ LIMEX збільшено гарантію на всю садово-паркову техніку та мотопомпи – з 12 до 24 місяців. Гарантія на зварювальні апарати, маски зварювальника, зарядні пристрої та компресори LIMEX замість 24 буде становити 36 місяців.

У ТМ «КЕНТАВР» збільшено гарантійний термін на садово-паркову техніку, компресори, зварювальне, силове та будівельне обладнання з 12 до 24 місяців.

Нова гарантійна політика – це вагома конкурентна перевага компанії «АМТ ТРЕЙД». Адже ми впевнені в якості продукції й прагнемо дати нашим клієнтам більше, ніж вони очікують. У цьому – наш великий плюс!

Ознайомитися з актуальним асортиментом вищезазначених брендів можна тут:

http://vitals.ua/

http://limexbrand.com/

http://kentavr.ua/

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Тренінги в «АМТ ТРЕЙД»: коли знання приносять прибуток

Останній місяць зими в компанії «АМТ ТРЕЙД» проходить дуже насичено: в Дніпрі стартував Всеукраїнський бізнес-тур для партнерів, клієнтів і торгових команд. Зустрічі проходять у форматі навчальних тренінгів, під час яких учасники і гості знайомляться ближче з компанією, її брендами та основними напрямами діяльності.
У фокусі тренінгів − презентація та докладне вивчення лінійок продуктів торгових марок VITALS, KENTAVR, LIMEX.
Представлені бренди вже давно і міцно зарекомендували себе на ринку в таких важливих напрямах як:
• трактори та мотоблоки;
• садово-паркова техніка;
• зварювальне обладнання;
• насоси;
• електроінструмент;
• техніка для дому.
Під час навчання учасники отримують ексклюзивний пласт практичної інформації по асортименту і новинках, можуть самі випробувати обладнання, поспілкуватися з експертами.
За словами учасників, найважливіше для них − це розуміння того, що вони продають своєму споживачеві, на чому важливо зробити акцент, як правильно і об’єктивно показати переваги того чи іншого продукту. Тому такі зустрічі в «АМТ ТРЕЙД» − чудовий інструмент для отримання нових знань. У кінцевому підсумку, у виграші залишаються всі: і продавець, який пропонує товар, досконало знаючи його особливості, і покупець, який завдяки продавцеві робить правильний вибір і залишається задоволений.
Примітно, що зустрічі в такому форматі проходять уже декілька років поспіль, в 11 обласних центрах України, набуваючи статусу національного туру. На черзі після Дніпра − Київ, Харків, Хмельницький, Вінниця, Запоріжжя, Луцьк, Львів, Ужгород, Херсон, Одеса.
Менеджмент компанії «АМТ ТРЕЙД» дякує всім учасникам за інтерес до навчальних заходів і чекає нових інтерактивних зустрічей у рамках бізнес-туру-2018.

Comments (0) Життя компанії, Заходи, Новини компанії

Детальніше