info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

Шановні партнери!

Повідомляємо, що змінився номер Viber та Telegram контакт-центру компанії на: 095 088 26 84.

Номер гарячої лінії залишається без змін: 0 800 301 400.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

ВСЕ, ЩО ТРЕБА ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ГОСПОДАРЯ (Частина 2)

Кращі помічники для земельної ділянки: мотоблоки, мотокультиватори та електрокультиватори

Земля на городі, в саду, на прибудинкових територіях періодично потребує обробітку. Від його якості залежить врожай. Лопата для цього — не завжди найкращий інструмент, особливо, якщо ділянка досить велика. Швидко та без утоми виконати помірні обсяги роботи допоможуть електрокультиватори. Якщо налагодити електропостачання культиватора проблематично, краще придбати бензиновий культиватор.

Культиватори Кентавр рихлять ґрунт за допомогою металевих ножів — фрез, що обертаються за допомогою двигуна. З їх допомогою також перемішують ґрунт з добривами, нищать бур’яни. Широка фреза дає змогу швидко, за один прохід обробляти досить великі ділянки.

Що серйозніше власник земельної ділянки підходить до її обробітку, то більше пристроїв він застосовує. Крім культиваторів Кентавр пропонує широкий спектр сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, окучники, плуги, грунтофрези, картоплекопалки, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи тощо. Більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними. Тому їх називають узагальнюючим терміном навісне обладнання.

Більшість видів навісного обладнання характеризуються універсальністю. Яку функцію крім посіву виконує сівалка зернова з внесенням добрив, видно вже з назви інструмента. Є моделі з різною кількістю рядів і різною шириною обробки.

Сівалки овочеві мають високу продуктивність, забезпечують точне дотримання геометрії рядків, сприяють економії посівного матеріалу.

Картоплекопалка грохотна виробництва Кентавр допоможе швидко і з мінімальним пошкодженням зібрати врожай картоплі, ріпи, часнику, цибулі, моркви.

Для ділянок у 20 соток і менших найліпше підходить картоплекопалка віялова.

Косарка сегментна Кентавр призначена для скошування товстих стебел сухої трави, видалення бур’янів, косіння дикої порості та зернових культур.

Чудово покосить зернові, підстриже зелену рослинність, допоможе заготовити сіно косарка роторна.

Відвезти інструмент і навісне обладнання до місця робіт, а зібраний врожай — до місця зберігання чи переробки можна на причепі. Причепи КентаврТМ мають добру вантажопідйомність — 300 і навіть 700 кг. Оснащені сидінням з підніжками і гальмами. Є причепи з ящиками для інструменту і без нього, з колесами в комплекті та без коліс — зі ступицями під автомобільний диск.

Щоб не оснащувати навісне обладнання індивідуальним мотором та приводними колесами, органами керування, існує чудовий компактний агрегат — мотоблок.

Серед товарів Кентавр є бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням, дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням, дизельні мотоблоки з водяним охолодженням. Усі три різновиди досить продуктивні. Щоб від їхнього застосування отримати максимальну вигоду, треба лише зробити вірний вибір.

Для обробітку порівняно невеликих ділянок вистачить агрегату потужністю 6-7 к. с. Такі є як з бензиновим, так і з дизельним мотором. Мотоблок дизельний, 6 к. с. з повітряним охолодженням важить більше, ніж аналогічний за потужністю бензиновий. Але зате дизельний мотоблок він витрачає менше палива на ту ж саму роботу та має добру тягу навіть на низьких обертах.

Всі мотоблоки Кентавр можуть впоратися з досить великими обсягами робіт. Однак, для обробки великих площ, тривалої роботи на твердих, в’язких ґрунтах, в будь-який сезон і будь-який час доби краще купити важкий дизельний мотоблок з водяним охолодженням. Дизельні мотоблоки Кентавр з водяним охолодженням обладнані електрогенератором, більшість — електростартером, фарою.

Варто сказати, що серед мотоблоків Кентавр є потужні агрегати — до 12 і навіть 17 к.с. За цим показником, а також продуктивністю вони близькі до колісних тракторів. Водночас у мотоблока є перевага: він може працювати там, де не пройде трактор: між деревами, на ґрунті зі складним рельєфом. А завдяки незрівнянно меншій ціні, малому споживанню палива та низьким витратам на обслуговування мотоблок Кентавр купити й використовувати в роботі значно вигідніше, ніж трактор.

Широкий вибір двигунів дизельних та бензинових

Більшість потужних інструментів та пристроїв приводиться в дію двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Зазвичай, якщо техніка надійна та довговічна, першим випрацьовується ресурс двигуна. Іноді власникові інструменту вважає, що потрібен інший мотор — або більш потужний, або розрахований на інший вид палива, щоб поліпшити роботу взимку чи у спеку.

Щоб задовольнити потребу в змінних двигунах Кентавр пропонує господарям широкий вибір ДВЗ загального призначення — бензинові, газо-бензинові, дизелі з повітряним та водяним охолодженням. Ряд дизельних моторів на мотоблок Кентавр з водяним охолодженням у базовій комплектації оснащені генератором, акумулятором, електростартером і навіть фарою для роботи в темний час доби. Випускає компанія і човнові мотори.

Усі двигуни Кентавр виготовлені з високоякісних комплектуючих, мають чудову якість складання. Це забезпечує мають високі технічні характеристики.

Своя електростанція

Часом центральні електромережі не витримують навантажень, і тоді трапляються відключення. Ця проблема найгостріше відчувається у віддалених від мегаполісів районах, там, де мережі не розраховані на великі навантаження. Стабільне постачання електроенергії будь-коли забезпечить міні-електростанція. Оперативніше, потужніше і маневреніше за інші — електрогенератори, оснащені ДВЗ.

Компанія Кентавр випускає широку лінійку міні-електростанцій. У їх основі генератори бензинові, генератори газ-бензин та генератори дизельні. У них є різні двигуни — двотактні, чотиритактні, більш та менш потужні. Серед мініелектростанцій Кентавр є навіть настільки компактні та портативні, що їх можна використовувати під час відпочинку за містом, на полюванні, риболовлі, в турпоході. Але є й електростанції Кентавр ТМ потужністю до 6,5 кВт. Всі вони оснащені системами захисту, аварійної зупинки. На менш потужних встановлені ручні стартери, решта додатково комплектуються електростартерами. Генератори, що призначені для електропостачання житла, випускають однофазними з частотою струму 50 Гц і напругою 220-230 В. Для потужних споживачів є трифазні генератори з вихідною напругою 380 В.

Електростанції Кентавр оснащені вбудованим випрямлячем (інвертором) і додатковим виходом на 12 В — для підключення акумулятора або іншого обладнання.

Завдяки економічним ДВЗ, надійним альтернаторам, ємним паливним бакам портативні електростанції Кентавр здатні безупинно виробляти електричний струм протягом тривалого часу. У них добрі технічні характеристики, вони прості у використанні та обслуговуванні.

На допомогу акумулятору: зарядні та пуско-зарядні пристрої

Для акумуляторів автомашин, тракторів, мотоблоків та інших Кентавр випускає зарядні пристрої та пуско-зарядні пристрої, збудовані за «класичною» схемою, тобто не на інверторних перетворювачах, а принципі електромагнітної передачі енергії від первинної обмотки 220 вольт на вторинну. Це дає повне відділення потенціалів живильної мережі від споживача. Таке рішення гарантує надійність та безпеку для акумулятора.

Пуско-зарядні пристрої здатні видавати струм, що в багато разів вищий за необхідний для зарядки. Тому вони можуть виконувати і зарядку, і пуск мотора.

Компактні, але потужні, мов ураган – повітряні компресори

Для деяких пристроїв та інструментів, побутових предметів найкращий енергоносій — стиснене повітря. Воно потрібне для підкачування шин транспорту, м’ячів, надувних човнів та матраців, гумових гірок тощо. Застосовується цей енергоносій також для приводу фарбопультів, продувних пістолетів, домкратів, мінімийок, перфораторів та інших інструментів. Виробляють стиснене повітря компресори з прямим приводом та компресори з пасовим приводом.

Компресори з прямим приводом Кентавр найчастіше використовуються в побуті, на дачі, в невеликих майстернях. Вони майже не потребують обслуговування. Мають низький рівень шуму та вібрацій. Невелику масу й розміри поєднують з високою продуктивністю. Виробляють стиснене повітря без масляного «туману», довговічні.

Компресори з пасовим приводом Кентавр застосовуються в будівництві, на СТО, у виробничих цехах. Вага у пасових агрегатів більша, ніж аналогічних за продуктивністю з прямим приводом. Їх треба частіше обслуговувати. Але пасові компресори мають свої преваги. Вони розраховані на активне використання. Характеризуються високою продуктивністю — 400 та 420 л стисненого повітря за хвилину. Такі агрегати можуть довго працювати без технічних перерв. Мають плавний пуск, працюють рівно, двигун та вузли швидко охолоджуються після тривалої роботи.

Щоб узгодити підкачування повітря з його розбором, компресори обох типів оснащені ресиверами — буферними балонами та манометрами. Ресивер допомагає зберегти ресурс двигуна та збільшити термін служби компресора.

Для творців кам’яних споруд краще купити будівельне обладнання

Погодьтесь: замішувати граблями та лопатою щебінь і цемент з водою у ваганах — справа важка та марудна. Зовсім інакше йде робота, коли є бетонозмішувач з електричним приводом! Розчин, приготований в бетономішалці, хоч і такий самий за складом, вдвічі міцніший, ніж зроблений в ручний спосіб.

Серед продукції Кентавр будівельника порадують бетономішалки гравітаційні вінцеві. Вони прості за конструкцією та надійні: мають станину на трьох ногах. Задля зручності переміщення дві ноги оснащені колесами, а третя — пласким упором; він перешкоджає зміщенню агрегату, коли той встановлений на робочому майданчику. Бетономішалки Кентавр ТМ досить місткі — від 125 до 200 л, але потужні електродвигуни забезпечують достатню частоту обертання барабана 28-30 об/хв.

Віброплити Кентавр оснащені бензиновим мотором. Вони не залежать від зовнішнього джерела енергії і незамінні під час будівництва доріг, асфальтування дворів, тротуарів, облаштування стоянок, спортивних майданчиків. Адже віброплита утрамбує поверхню там, де не пройде навіть найменший трактор-коток: поблизу стін, парканів, каналізаційних решіток, на крутих вигинах доріжки, безпосередньо біля люків, що виступають над поверхнею асфальтового покриття. Компактна віброплита чудово ущільнить сипучий ґрунт (пісок, щебінь, гравій), суміші (сухі види стяжок), асфальт та асфальтобетон, утрамбує ґрунт в траншеї для заливки бетонного фундаменту або опори, акуратно й рівно придавить нещодавно покладену тротуарну плитку та бруківку.

Найменша з моделей Кентавр важить всього лише 60 кг, але розвиває трамбувальне зусилля 12100 Н і може ущільнювати ґрунт на глибину до 25 см. Ті плити, що мають невелику вагу, роблять прямохідними, тобто такі, що рухаються лише вперед. Їх можна розвернути на місці і рухатися в іншому напрямку. Додаткові транспортувальні колеса дають змогу без особливих зусиль переміщати плиту по робочому майданчику.

Для виконання великих обсягів робіт та тривалої безупинної роботи випускаються віброплити Кентавр з електричним приводом. Вони мають розвивають енергію удару — до 20000 Н та можуть трамбувати ґрунт на глибину до 30 см. У них є функція «реверс», що дає змогу, не розвертаючи плиту, змінити напрямок руху на зворотний. Щоб робоча поверхня не прилипала до асфальту, віброплити Кентавр комплектуються системою подачі води.

Для роботи у важкодоступних місцях, де віброплиту встанорвити важко, а то й неможливо, є електричні та бензинові вібротрамбовки (віброноги) Кентавр. Це досить універсальний інструмент. Ним можна трамбувати подушку під заливку фундаменту або для ямкового ремонту дороги, ущільнювати ґрунт навколо паль та стовпчиків, зміцнювати ґрунт в насипах і каналах, перед настиланням підлоги, під час закладки пішохідних доріжок.

Якщо точно дотримати технологію укладання бетону, цей матеріал може служити десятиліттями, а то й віками. Одна з найважливіших умов — вигнати з щойно покладеного матеріалу бульбашки повітря, тобто порожнини. Для цього у Кентавр є глибинні вібратори. Глибинний віброущільнювач занурюють в товщу бетону, і вібрації, які створює апарат, допомагають важким кам’яним складовим витіснити легке повітря назовні, а кубовидним гранулам розміститися так, щоб простір між ними був мінімальним. Завдяки цьому бетонний вібратор також сприяє більш ефективному використанню найдорожчого компонента — цементу.

Досягти того ж самого ефекту — ущільнити бетон та правильно розташувати гранули заповнювача можуть також майданчикові вібратори Кентавр. Завдяки круговим коливанням, які створює агрегат, можна також ущільнювати ґрунт, просіювати різні сипучі матеріали, дрібні деталі тощо.

Затиральні машини Кентавр добре вирівнюють бетонну стяжку. Вони виконують роботу за допомогою роботу за допомогою лопатей або дисків, що швидко обертаються. За це затиральні машини ще звуть «вертольотами». Під дією агрегату поверхня добре розгладжується та зміцнюється.

У скільки-небудь значному будівництві важко обійтися без наріжчика швів. Швонарізувачі Кентавр застосовують для виправлення нерівностей підлоги, підрізання плитки, цегли, кромки асфальту, прокладання штроб для труб, кабелів, розбирання фундаменту та залізобетонних перекрить. А ще за допомогою швонарізувача ріжуть бетон алмазним диском, формують деформаційні шви на дорогах, температурні, усадочні, антисейсмічні шви на бетонних конструкціях. Швонарізувачем також можна розрізати дорожнє полотно на сектори, щоб у подальшому легше розібрати. На відміну від відбійного молотка нарізувач швів не пошкоджує сусідні області покриття. Завдяки маневреності й зручності застосування, він допомагає домогтися ідеальної точності різання.

Вся техніка Кентавр має сучасний дизайн та добрі технічні характеристики, проста у використанні та обслуговуванні. Підтримувати її в доброму стані та отримати повну віддачу від застосування допомагає розвинута мережа сервісних центрів. Завдяки високій якості та мінімальній ціні техніка Кентавр впевнено займає провідні позиції на вітчизняному ринку.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

ВСЕ, ЩО ТРЕБА ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ГОСПОДАРЯ (Частина 1)

У продукції Кентавр поєднались сила, швидкість, продуктивність, безліч вмінь та розумні рішення конструкторів. Усе, що треба, і навіть більше знайде для себе справжній господар, оглянувши обладнання Кентавр та вивчивши його технічні характеристики. У конструкції техніки є все необхідне і немає нічого зайвого. Завдяки цьому обладнання Кентавр характеризується найкращим співвідношенням ціни та якості.

Бензинові та електроінструменти для подвір’я

Зовнішній вигляд подвір’я — не лише візитівка будинку. Від стану газонів, клумб, майданчиків залежить затишок, відпочинок, а іноді навіть здоров’я та безпека мешканців. Зробити навколишній простір доглянутим, прибрати зарості бур’янів та карантинні трави-джерела алергенів, знищити потаємні прихистки небезпечних комах, а то й змій, допоможуть газонокосарки, електричні чи бензинові коси, тримери Кентавр.

Газонокосарки Кентавр обладнані потужними електродвигунами. Це дає їм суттєві переваги перед бензиновими: відсутність вихлопних газів, джерело енергії значно дешевше, ніж бензин чи дизпаливо. Елекричні косарки працююють тихо, майже безшумно. Там, де вони пройшли, залишається зелений «йоржик», що пахне свіжістю.

Затісні майданчики, схили, важкодоступні місця, де неможливо застосувати газонокосарку — то середовище, де якнайкраще покаже себе коса електрична або бензинова. Обидва типи кіс мають достатню потужність і продуктивність. Оснащені металевими ножами можуть косити не лише траву, а й порость з товщиною стебла до 20 мм. Так що вибір залежить врешті лише від того, чим зручніше привести інструмент в дію — паливом чи електрикою.

Двигун електрокоси потужністю 1,4 або 1,6 кВт забезпечує велику швидкість роботи скошувального приладдя. Завдяки великій частоті обертання (до 10000 об/хв) рівень вібрації, що передається на руки оператора, невеликий. Інструмент легкий — всього лише 5-6 кг, і тому ним можна довго працювати без втоми.

З наведенням чистоти в особливо важкодоступних місцях чи на ділянці малої площі добре справляться найменші з косарських інструментів — тримери електричні. Тример важить усього 1,7 кг.

Якщо подати електрику до місця робіт проблематично, виручить мотокоса бензинова. Це найуніверсальніший та водночас, дуже продуктивний інструмент. Мотокоси Кентавр оснащуються потужними (до 3,6 к.с.) двотактними двигунами. Шпуля з товстою ліскою або ніж обертаються зі швидкістю до 9500 об/хв. Ширина скошування ліскою сягає 430 мм, а ножем — 255 мм.

Щоб не втомитись від тривалої та малопродуктивної роботи ручною пилкою, у пригоді стане електропила або бензопила садова Кентавр. Цей потужний інструмент справиться з усім:

 • валкою та розпилюванням дерев, невеликих колод, дощок, рейок та інших пиломатеріалів;
 • обрізкою гілок та видаленням сухостою;
 • теслярськими і столярними роботами;
 • обробкою великих пнів та колод.

Двигуни електропил потужністю 1,8-2,3 кВт дають ланцюгу досить високу швидкість — 13-14 м/с та добру продуктивність. Електропили — досить легкі інструменти, важать від 3,7 до 5,4 кг.

Маса різних моделей бензопил Кентавр становить від 6,7 до 7,3 кг. Таку масу виправдовує ще більша потужність — до 3,3 кВт, а відтак — і вища продуктивність. Швидкість руху гарнітури може сягати 18 м/с.

Завжди доречні на будівництві та в саду

Часто буває: чим вище піднятися, тим зручніше виконати ту чи іншу роботу. І в цьому сенсі меблі ¬— стіл, стілець або табурет за своїми якостями часто поступаються більш спеціальному приладдю ¬— приставним та двостороннім, універсальним драбинам чи стрем’янкам.

Драбини, стрем’янки алюмінієві Кентавр створені для зручності та безпеки. Їх використовують під час ремонту стін, миття та фарбування стель. А ще вони чудово підходять для роботи в саду: збирання яблук та вишеньок, груш та абрикосів, підв’язування гілок тощо.

Проста приставна драбина легко пройде між гілками і вбереже від падіння з дерева. Дасть змогу безпечно спуститися в льох по запасені на зиму соління або в яму, де прокладені труби чи кабелі.

В асортименті Кентавр є як класичні, односторонні стрем’янки, так і двосторонні. Стрем’янки двосторонні, тобто коли східці є з обох боків, характеризуються високою бічною жорсткістю та стійкістю до перекидання. До того ж таку драбину можна ставити будь-яким боком до місця роботи: як принесли, так і поставили.

Найбільш складний за конструкцією та насичений пристосуваннями для настроювання клас — драбини універсальні. Вони бувають кількох типів:

Складані (двоскладні та трискладні). Двоскладні в робочій позиції нагадують букву Л та схожі на двосторонні стрем’янки. Вони також дуже стійкі, можуть мати у висоту до 3,2 м.

Трискладні драбини мають три сегменти. Їх можна ставити:

 • в ряд паралельно або послідовно. Таким чином можна скласти драбину завдовжки аж майже 6,8 м;
 • буквою Л — на кшталт двосторонньої стрем’янки заввишки до 2,3 м;
 • виставити два сегменти в одну лінію, а третій поставити як опору, під кутом вниз від середини довгої сторони. Така конструкція теж дуже стійка. А, крім того, дає змогу зручно дістатися місця робіт, наприклад, звису даху або високої стіни.

Шарнірні переносні. Вони складаються із чотирьох сегментів по 3 або по 4 м. Блокувальні петлі, якими з’єднані між собою пари сегментів, дають змогу налаштувати драбини в декількох положеннях. Таким чином можна спорудити подобу великої двосторонньої стрем’янки, дві подвійні стрем’янки, швидкозбірні козли (підмостки) і навіть довгий тимчасовий стіл.

Телескопічні шарнірні. Складаються з двох шарнірно з’єднаних при вершині половин. Кожна половина — із двох сегментів; верхній може ковзати по нижньому. Така драбина нагадує двосторонню стрем’янку. Її висота може сягати майже 2,5 м.

Телескопічні приставні драбини Кентавр складаються з сегментів. Із них можна зібрати драбину довжиною від 0,8 до 3,8 м.

Загальна суттєва перевага драбин Кентавр — те, що виготовлені із алюмінію. Вони легкі та стійкі до корозії, а тому їх можна тривалий час залишати під відкритим небом.

Власна мінімийка для кожного авто у вас дома

Мінімийки Кентавр використовують воду з найбільшою ефективністю. В їхній конструкції реалізована ідея: «найменшою кількістю води вимити найбільшу площу». Найчастіше мийки високого тиску застосовують для миття автомобіля, трактора, велосипеда; одним словом — техніки. Але й інші поверхні: доріжки та майданчики, вкриті асфальтом бетоном, бруківку, тротуарну або керамічну плитку, ринви, фасад будинку, дерева та кущі, скульптури, паркові меблі, навіть мангали та решітки-гриль швидко й без значних зусиль очистять від бруду мийки високого тиску Кентавр.

На відміну мінімийок мотопомпа зазвичай тим краща, чим більше перекачає води. Мотопомпи Кентавр застосовують для наповнення чи осушення басейнів, інших водойм, затоплених приміщень, погребів та колодязів. А ще за її допомогою заповнюють буферні резервуари для поливу городу або на випадок пожежі чи в господарчих потребах.

Дуже корисна особливість мотопомп Кентавр: усі вони самовсмоктувальні. Відцентровий насос може самостійно тягнути воду з глибини, не потребує заливки у всмоктувальний трубопровід під час пуску. Ця властивість виручає під час гасіння пожеж, відкачування брудної води з котлованів, траншей, очищення стічних ям.

В асортименті компанії є помпи бензинові й дизельні, призначені для перекачування чистої і навіть брудної та густої води з частинками до 30 мм. Їхня продуктивність — від 8 до 120 м3 на годину.

Інструменти для будівництва та ремонту | Зварювальне обладнаня

Незважаючи на те, що виконує лише одну операцію, мотобур потрібен у багатьох випадках. За його допомогою створюють заглибини для стовпчиків огорожі, блискавковідводів, флагштоків, освітлювальних стовпів, спорудження фундаментів і навіть копання лунок під посадку дерев. Мотобури Кентавр працюють швидко та продуктивно. Вони оснащені двигунами внутрішнього згоряння, а тому портативні й не залежать від зовнішніх джерел енергії. Для варіювання діаметра та глибини лунок є широкий вибір знімних шнеків та подовжувачів. За допомогою бензобурів Кентавр можна дуже швидко проробляти канали діаметром від 150 до 500 мм та завглибшки до двох метрів. Потужними мотобурами можна свердлити отвори навіть в мерзлому ґрунті.

Серед мотобурів є як невеликі агрегати, призначені для використання однією людиною, так і потужні, якими працюють відразу два оператори.

Для виконання робіт з будівництва і під час ремонтів знадобиться зварювальне обладнання Кентавр.

Зварювальні апарати ММА інверторного типу для формування шва використовують метал, з якого зроблений сам електрод. Вони зручні тим, що легкі та мають малі розміри. Незважаючи на компактність, інвертори досить потужні та продуктивні. Мають ККД, близький до 90%, і дуже економно витрачають дорогі електроди. Їхня конструкція дає змогу формувати якісний та надійний шов.

Апарати MIG/ММА інверторного типу годяться також для зварювання плавкими електродами в середовищі інертного або активного газу. А інвертори MIG/ММА/TIG можуть варити за допомогою неплавкого електроду в захисному газовому середовищі. У зварювальних апаратів Кентавр ТМ є широкий набір режимів роботи, які допомагають уникнути «прилипання» електроду та забезпечують високу якість шва. Зварювальні апарати Кентавр характеризуються високою стабільністю роботи. Вони можуть працювати навіть коли напруга «просіла» до 170 В. Їх можна використовувати як в стаціонарних, так і в польових умовах з бензиновою або дизельною міні-електростанцією.

Для захисту очей та обличчя зварника від ультрафіолетового, інфрачервоного та яскравого світлового випромінювання Кентавр пропонує маски зварника хамелеон. Вони виготовлені із сучасних міцних матеріалів. Оснащені великими оглядовими вікнами. Світлофільтри надають високу чіткість зображення. Маски характеризуються малою вагою та високою швидкістю увімкнення фільтра — до 1/30000 с.

В асортименті товарів Кентавр також є верстат для заточування пильних ланцюгів. Він оснащений точильним диском діаметром 100 мм, має регульований кут нахилу диска на 35° в обидва боки від вертикалі. Завдяки високій швидкості обертання шпинделя заточування ланцюга йде дуже швидко. Поверхня ланцюга після обробки чиста, без задирок, що відчутно збільшує період служби пильного ланцюга між заточками.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

SPARK – кращий бренд мото- та велотехніки, квадроциклів, електросамокатів

Життя бере розгін, наче пришвидшується сам час. Осідлати його нам допомагають колеса — великі й маленькі, зі спицями чи на дисках. Кермо в руках перетворює втомленого та повільного пішохода на енергійного й швидкого власника транспорту.

Моторизоване суспільство — так кажуть про сучасних людей. Адже знайти людину, яка свідомо не користується транспортом, непросто. «Одним словом — дивак», — скажуть про такого.

Захоплення швидким рухом спонукає дитину спускатися на санчатах з гори взимку, а в теплу пору року — ставати на скейтборд. За санчатами чи скейтбордом настає черга триколісних, двоколісних велосипедів, самокатів, скутерів. Кому замало двох швидких коліс, мріє про чотири. Головна перешкода, яку треба здолати пішоходу, щоб стати на колеса — то ціна. Адже якісна річ зазвичай коштує недешево. Вирішити цю проблему вдалося нашому бренду Spark.

Завдяки поєднанню сучасних технологій та конструкторських розробок мототехніка та велотехніка цієї компанії коштує значно менше, ніж дає покупцеві. За дизайном, комфортом та витривалістю вона залишає далеко позаду вироби багатьох інших брендів, і водночас характеризується найменшою ціною. Недарма товари ТМ Spark вже понад п’ять років впевнено набувають дедалі більшої популярності.

Асортимент велосипедів з алюмінієвою чи сталевою рамою

Важко знайти людину, яка б жодного разу не насолоджувалася їздою на велосипеді. Жоден з інших безмоторних видів транспорту так вдало не поєднує комфорт з відчуттям сили та розкутості. Велосипеди зі сталевою або алюмінієвою рамою дарують нам свободу. То тихо, повільно, як пішохід, то стрімко, наче вітер, мчати на між зелених пагорбів, понад посадками та струмками — подалі від кам’яних мурів міста. Енергійно обертаючи педалі, підійматись вузькими гірськими стежками. А потім так само зручно сидячи на м’якому сідлі, їхати на роботу чи до крамниці.

Велосипеди Spark різні за призначенням: гірські, гібридні, спортивні для підлітків, дитячі. Незалежно від типу та розмірів усі вони чудово поєднують в конструкції міцність та легкість. Якщо вирішите купити велосипед дорослий зі сталі, у вас буде двоколісна машина з міцною рамою, що чудово гасить дрібні вібрації під час руху по нерівній поверхні. Гірські та гібридні велосипеди здебільшого виробляють з алюмінію. Їхня мала вага полегшує підйом крутими стежками й пагорбами.

Серед продукції Spark є чудові велосипеди як для хлопчиків, так і для дівчаток віком від 2 років, підлітків від 12 років. Так само, як і велосипеди для дорослих, вони характеризуються різноманіттям розмірів та ваги. Це дає змогу турботливим батькам вибрати саме ту модель, що найбільше відповідає вікові та зросту їхньої дитини. Двоколісні дитячі велосипеди оснащуються допоміжними бічними колесами, щоб маленький велосипедист легше освоїв новий для себе транспорт.

Усі велосипеди Spark оснащені надійними засобами безпеки. У них ефективні гальма, часто — не лише ножні, а й ручні. Грипси на кермі мають покриття ПВХ або гумове. Шатуни оснащені захистом від потрапляння одягу.

Велосипед Spark — це вигідний за ціною транспорт, на якому їздити комфортно і приємно навіть тривалий час, не відчуваючи втоми.

Що ж краще обрати: мотоцикл чи мотороллер?

Коли потрібен компактний транспорт, на якому зручно та швидко можна дістатися на досить великі відстані, можна вибрати мотоцикл або моторолер. Але ж питання: що краще? Адже один та інший маневрені, дають досить високий комфорт. Мотоцикли та скутери Spark збережуть ваш час у місті, легко долаючи вуличні затори. Заощадять сили в пошуках місця для стоянки. Ними можна їздити на роботу, в ліс, до ставка або на берег річки. Різниця не завжди очевидна; та, що у всіх на виду, тобто посадка водія — далеко не найістотніша.

Суттєві відмінності — в деталях.

Мотоцикл має добру динаміку та прохідність. Не гірше за велосипед слухняний у керуванні, практично становить із людиною єдине ціле. Коли оснащений колесами з високим малюнком протектора, то питання «де дорога» вирішує власник. З досвідченим їздцем пройде де завгодно. Але мотоцикл — це не стільки засіб руху, а й спосіб життя. Мотоцикл — найбільш енергонасичений двоколісний транспорт. Він перш за все притягає до себе тих, хто найвище цінує динаміку та потужність. Для пояснення наведемо реальний випадок.

Чоловік років за сорок, затятий байкер на вкритім кригою шосе не втримав напрямку і вилетів у кювет. Наступного дня з перебинтованими грудьми (так фіксують кістки, коли зламана ключиця), телефонує другові, каже: «Зламав ключицю. Але що найгірше — це вм’ятина на бакові. А решта все добре».

ТМ Spark пропонує мотоцикли потужністю від 7 к. с. до 18 к. с. Вони мають звичайний або збільшений кліренс, вантажопідйомність від 120 до 150 кг. Можуть долати відстані на швидкості від 80 до 115 км/год. Дорожні мотоцикли Spark призначені для експлуатації на вітчизняних дорогах. Кросові мають чудову прохідність, легко долають бездоріжжя. Незважаючи на спеціалізацію, всі машини практичні, ергономічні та характеризуються універсальністю. Але найістотніше, що дійсно приємно здивує покупця — це надзвичайно низька ціна. Тобто, мотоцикли Spark — саме те, що потрібно людям.

Яскравий та зручний моторолер

У багатьох країнах моторолер вже став головним учасником дорожнього руху. Це машина, ідеальна там де є тверде покриття. Він не має таких спортивних якостей, як мотоцикл, але натомість надає високий комфорт та безпеку. М’яке сидіння забезпечує зручну посадку. Широкий високий щиток чудово захищає від бризок, які летять з-під коліс на мокрій від дощу чи снігу дорозі. Стійкі колеса практично унеможливлюють бокове ковзання по асфальту. Чудова аеродинаміка зменшує опір повітря та знижує й без того мінімальну витрату бензину.

Ассортимент скутерів/мопедів Spark досить великий. Чотитритактні карбюраторні двигуни забезпечують максимальну швидкість до 65 і навіть 85 км/год. Автоматична коробка передач або варіатор дають змогу плавно розганятись, не перемикаючи ногою педалі. Вантажопідйомність усіх моделей — 150 кг. М’яке шасі чудово згладжує нерівності під колесами.

Увесь модельний ряд моторолерів Spark має сучасний дизайн, яскраво, виразно пофарбовані. Так що тим, хто понад усе цінує комфорт і красу, радимо купити моторолер Spark.

Міцна рама, потужний мотор і чотири колеса — обираємо квадроцикл

Якщо полюбляєте енергію та азарт, хочете долати простори в будь-яку пору року, вам слід купити квадроцикл. Ця машина створена, щоб долати бездоріжжя. У неї надійна коробка передач, міцна трансмісія, широкі колеса з великими ґрунтозачепами, високий кліренс. Для неї — хоч трава, хоч пісок, багно чи кам’янисте плато: все — місце для руху.

Вантажопідйомність різних моделей квадроциклів Spark — від 85 до 150 кг. Машини оснащуються потужними двигунами, що легко витримують інтенсивне навантаження та забезпечують максимальну швидкість руху 55-75 км/год. Керувати квадроциклом легко й цікаво. Стійка мотоциклетна посадка, мотоциклетне кермо, надійні гальма, низько розташований центр мас роблять їзду зручною та безпечною. Крім суто спортивного знаряддя квадроцикл Spark — зручний засіб для тривалих і далеких туристичних походів. А ціна такого універсального всюдихода не перевищує вартості добре укомплектованого мотоцикла.

Новинка бренду — електросамокати

Усе частіше то на тротуарах, то на проїжджій частині доріг можна побачити людей, що їдуть на електросамокатах. Ще кілька років тому подібна техніка була важкою та громіздкою, а тому не мала достатнього поширення. Але тепер самокат електричний став компактним та легким. Достатній запас ходу, швидкість та безпеку йому надають надмісткі акумулятори, потужні електромотори, комп’ютерне керування та системи безпеки. Дисплей показує заряд акумулятора, швидкість, час та іншу важливу інформацію. Електродвигуни мають великий моторесурс — приблизно 3000 годин. Деякі моделі мають гальма з функцією рекуперації. Під час гальмування та руху по спуску вони виробляють електроенергію й заряджають акумулятор і цим збільшують пробіг між підзарядками. Самокати Spark за секунди складаються або приводяться зі складеного стану в робочий. Увечері яскраво освітлюють дорогу.

Незважаючи на малі розміри та вагу, це міцний та вантажопідйомний транспорт. Досить велика максимальна швидкість — 25 км/год, запас ходу на одній зарядці акумулятора — від 25 до 45 км, вантажність 100–120 кг роблять цей механізм чудовою знахідкою для кур’єра, листоноші, працівника комунальних служб. Він доречний для школяра чи студента.

Електросамокат купити поспішає також молодь, що донедавна опановувала скейтборди та ролики. Це дуже зручно: відштовхнувся ногою, став на вкритий пружним шаром протиковзання майданчик, натиснув на газ і помчав. Лише колеса шурхотять по асфальту. Електросамокат стає таким популярним, що зараз активно розробляються зміни в ПДР, щоб зробити його рівноправним учасником дорожнього руху.

Відповідальна позиція компанії — переваги для дилерів та клієнтів

На додаток до всіх вже названих вигод слід вказати ще кілька. SPARK має розвинуту сервісну мережу. Представники, сервісні служби Spark або партнерів є в усіх регіонах України.

Компетентні менеджери проконсультують вас з будь-яких питань щодо продукції та її обслуговування. Продумана конструкція та використання міцних, довговічних матеріалів наділяють продукцію Spark надійністю та довговічністю. Це дає змогу виробникові встановити гарантійні терміни до двох років. Щоб не виникало проблем щодо реєстрації транспорту чи постановки на облік, Spark видає повний пакет необхідних документів. Завдяки домовленостям з банківськими установами, компанія надає можливість придбати техніку в кредит. І насамкінець: замовлений товар може бути за три дні доставлений навіть у найвіддаленіший куточок України.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Що купити: мінітрактор чи мотоблок? Дилема складна лише на перший погляд

Усі, у кого є бодай невелика земельна ділянка, знають, скільки сил забирає її обробіток. Адже, щоб замість дикої порості та бур’янів заряснів добрий врожай, землю треба доглядати. Взимку та навесні забезпечити затримання вологи. Потім зорати, закультивувати, внести гербіциди, добрива, посадити овочі чи зернові, бобові. Полоти, підгортати, обробляти від шкідників, зібрати врожай, прибрати бадилля та тверде коріння… Посадити багаторічні культури… І так весь рік. А ще ж важливо дотримати терміни операцій, не спізнитись. Тобто потрібні високопродуктивні, швидкі інструменти. Є безліч сільськогосподарських робочих механізмів та агрегатів: відвали, підгортальники, плуги, культиватори, сівалки, жатки, косарки, молотарки, картоплекопачі тощо. Без них селянин вчасно не впорається й не отримає гідної віддачі від вкладених зусиль. Але ці механізми не працюють самі, а потребують привідного тягача чи носія, тому їх назвали навісним та причіпним обладнанням. А тягачі й носії в сільському господарстві зазвичай є у двох формах машин: трактор та мотоблок.

Для регулювання висоти підіймання навісного обладнання або зміни швидкості обертання робочих механізмів на тракторах та мотоблоках встановлюють відповідне гідравлічне або механічне управління. Зважаючи на енергоозброєність машин, допустиму масу, прийнятну ціну, а також параметри навісного обладнання, трактори оснащуються гідравлічними, механічними або комбінованими системами, а мотоблоки — механічними.

Знайти найкращу рівновагу важливих показників

Яка ж із машин краща? Відповідь на це питання — в оптимальному балансі кількох показників:

 • Продуктивності. Адже, чим вища продуктивність механізмів для обробки землі, тим краще — робота займе менше часу. А продуктивність дуже залежить від розмірів та маси. Обладнання навісне трактора значно масивніше та важче, а отже, і продуктивніше, ніж навісне обладнання до мотоблока — менш вантажного та потужного.
 • Комфорту. Зручно, коли оператор перебуває в герметичній, шумозахисній кабіні трактора. Кондиціонер повітря, аудіосистема, компактний холодильник, регульоване за висотою й нахилом сидіння, ергономічне та автоматизоване керування зменшують втому й полегшують роботу. За цим показником також кращі трактори з кабіною.
 • Прохідності та маневреності. Тут перемога трактора не така очевидна. Повнопривідний трактор добре пройде по слабкому, вологому ґрунту. А от на невеликому моріжкові, похилому схилі, тим паче між дерев йому зовсім не зручно: ні проїхати, ні розвернутись. На таких ділянках може працювати лише мотоблок.
 • Вартості придбання та експлуатації. У цьому пункті однозначна перевага в мотоблока.

 

У різних класів тракторів свої переваги

Розгляньмо деякі переваги та недоліки на прикладі машин однієї з найбільших в Україні торгових марок сільськогосподарської техніки — компанії ДТЗ.
Потужні 50-сильні трактори ДТЗ 5504К мають чудові характеристики. Колеса повнопривідного шасі щільно втискаються в ґрунт. Завдяки чотирьом ведучим колесам із можливістю блокування заднього моста тяга машини відчутно зростає. Машина добре пересувається як із навісним, так і з причіпним обладнанням навіть на м’яких та сипучих ґрунтах.

Чотирициліндровий, оснащений турбонаддуванням двигун та 12-швидкісна реверсна коробка передач дають змогу впевнено працювати зі швидкістю від менше ніж двох до майже тридцяти кілометрів за годину. 3-точкова задня навісна система з регулюванням сили тиску на ґрунт призначена підняти обладнання вагою до 660 кг, а міцності та потужності вистачає навіть щоб витримати навантаження 1100 кг. Широка простора кабіна з великою площею скління й оглядом на 360° має обігрівач салону, бічні кватирки, передній та задній склоочисники, магнітолу. Але такий трактор виправдає себе лише на великих ділянках.

Для ведення господарства на середніх за розмірами ділянках якнайкраще годиться мінітрактор до 35 к. с., наприклад, Kentavr, Jinma, Dongfeng, Foton. Малі машини цих брендів випускаються з двигунами 16, 18, 24, 35 к. с. Вони, як правило, чудово центровані. На переважній більшості робоче місце відкрите, але є й моделі із закритою кабіною. Серед мінітракторів є як повнопривідні, так і з однією парою ведучих коліс. Невеликий трактор 4×2 колісною формулою не завжди гірший за повнопривідний, тому що не витрачає зайве паливо на роботу важкої трансмісії. У разі неправильного підбору передніх чи задніх коліс його осі не випереджають одна одну, тобто немає надмірних витрат палива, перевантаження трансмісії та карданного вала.

До беззаперечних переваг мінітракторів належать також:

 • компактність;
 • легкість керування, висока мобільність, малий тиск на родючий шар землі внаслідок малої ваги;
 • невеликі витрати на експлуатацію та технічне обслуговування.

Малі трактори мають значно меншу ціну придбання та витрати на обслуговування, ніж повнорозмірні.

 

Мотоблок — верткий «коник» із міцними м’язами

Попри досить прийнятні ціни та високу продуктивність, у багатьох випадках мінітрактори — також не найкращий буксир чи носій навісного обладнання. Часто для обробітку середньої або малої ділянки вистачить мотоблока. З ним можна скопати й підпушити, збагатити добривами ґрунт, сполоти бур’яни, вигребти тверде коріння та стебла, посадити, зібрати врожай та перевезти зібране до двору. Завдяки компактності та можливості розвернутися практично на місці він може працювати на поверхні з досить складним рельєфом та між деревами — там, де не пройде трактор.

Дизельні мотоблоки 10 к. с. або 12 к. с., які пропонує торгова марка ДТЗ, мають значний моторесурс і здатні працювати протягом дня без перерви. За продуктивністю вони близькі до мінітракторів. Окрім того, дизельні мотоблоки дають добру тягу навіть на малих обертах двигуна. Колеса з великим протектором мають чудову прохідність.

З порівняно невеликими обсягами робіт добре впораються навіть дизельні мотоблоки від 6 к. с. та мотоблоки бензинові 7 к. с. бренду ДТЗ. Бензиновий мотоблок простий у користуванні, має вагу ще меншу, ніж дизельний. Його запуск майже не залежить від температури повітря, що особливо зручно взимку. Головна вада бензинового мотоблока — трохи менший, ніж у дизельного, ресурс. Але це компенсується легкістю керування та меншою ціною. Мотоблок у багато разів дешевший за трактор, споживає небагато палива, не потребує великих витрат на обслуговування.

Остаточне рішення — за покупцем. Обидва види техніки — трактор та мотоблок — створені для користі власника сільського господарства. Вони ефективні та виправдають своє придбання, якщо вибір зроблено правильно.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

ТРАКТОРИ ТА МОТОБЛОКИ ДТЗ — НАЙКРАЩІ ПОМІЧНИКИ УКРАЇНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ

| Моторна техніка, яку виробляє компанія ДТЗ, задовольнить потреби будь-якого домашнього чи фермерського господарства. |

Сільське господарство — це галузь, що характеризується великим різноманіттям робіт, технологічних процесів та застосовуваного обладнання. В основі сільськогосподарського виробництва — обробіток землі та догляд за ділянками. В теплу пору року це оранка, культивація, підпушування ґрунту, внесення добрив та хімікатів, збір та перевезення врожаю до місць зберігання. В холодний час — снігозатриманнях. А ще — відведення зайвої вологи, полив насаджень у разі недостатнього вмісту вологи в ґрунті.

Без універсальної машини не можна обійтись

Для виконання робіт на землі застосовують багато різновидів механізмів та обладнання: плуги, культиватори, сіялки, пристрої для поливу, жатки, косарки, молотарки та багато інших. Усі ці роботи пов’язані з великими витратами енергії, потребують значних зусиль, що не по силах людині. Тому конструктори, інженери створили машини, які виконують важку та брудну роботу. Якщо для кожної операції купувати окрему машину, двір фермера нагадуватиме автостоянку. Тому застосували принцип модульності. Безпосередньо ту чи іншу технологічну операцію виконують спеціалізовані інструменти (навісні механізми), а в дію їх приводить універсальний силовий модуль: трактор або мотоблок.

Вибір виду силового модуля та конкретної моделі залежить від обсягу і завдань, які належить виконувати, розмірів та ваги навісних механізмів, фінансової спроможності господаря. Зазвичай, для роботи на городі, фермі, в саду, перевагу віддають машинам на коліснім ходу. Колісні шасі мають великий кліренс, помірний тиск на ґрунт. Це забезпечує добру прохідність і достатнє тягове зусилля. Водночас сприяє меншому, ніж на гусеницях, витрачанню палива, дає високу швидкість руху по дорозі або степу без навантаження. В обох випадках — економія палива або робочого часу.

Є великий вибір машин з різним набором характеристик

Як фермеру обрати саме те, що треба, щоб достатньо полегшити роботу, і водночас не витрачати гроші на ті функції та характеристики, які ніколи не знадобляться? В Україні багато підприємств, що самостійно виготовляють трактори та мотоблоки або виконують кінцевий монтаж з комплектації від світових виробників. Серед найбільш відомих — ДТЗ, а точніше — компанія АМТ.

Компанія пропонує покупцям понад 70 моделей тракторів. мінітракторів як власної конструкції, та і зроблених за ліцензіями іноземних виробників. Серед них – бренди ДТЗ, DW, Фотон (Foton/Lovol), Джинма (JINMA), Синтай (Xintai), Донг фенг (Dongfeng). Усі машини оснащені колісним шасі. Їх різноманіття дає змогу купити трактор 4×4 або 4×2.
Усі моделі, які ми зазначили, обладнані дизельними двигунами з водяним охолодженням. Дизелі характеризуються досить великим моторесурсом. Водяна система охолодження підтримує оптимальний тепловий режим в широкому спектрі навантажень, що сприяє зниженню питомої витрати палива.

Трактори ДТЗ

Трактори ДТЗ можна вважати традиційними для України. Вони мають звичний для наших фермерів дизайн, технічні характеристики та набір функцій. Серед важливих особливостей тракторів ДТЗ — високий крутний момент двигунів, добрі тягові характеристики, добра вантажопідйомність. Основні підходи при створенні таких конструкцій схожі з тими, на які спираються американські виробники, зокрема Катерпіллер. А саме: якщо й економити, то не на міцності й витривалості. У місцях концентрації навантажень встанорвлюються жорсткі та масивні металеві елементи з достатнім запасом міцності. Задля стабільної тяги на малих обертах застосовуються двигуни не форсовані, а з досить великим робочим об’ємом, зазвичай — 4- та 3-циліндрові. Існує три лінійки машин — з моторами потужністю 24, 40, та 50 к. с. Серед сорока- та п’ятдесятисильних є машини як з відкритим сидінням, так і трактори з кабіною. Всі моделі тракторів ДТЗ повнопривідні. Ергономічне розташування органів керування та просторе робоче місце водія забезпечують високий комфорт під час роботи.

Трактори DW

Випускаються 5 лінійок тракторів DW з двигунами 16, 18, 24, 35 та 40 к. с.
Не можна не відзначити продуманий дизайн даного бренду. Машини мають досить солідний вигляд. А винесена назад за сидіння тракториста пара великих коліс свідчать про стійкість та добру центровку. На більшості моделей робоче місце відкрите, але серед 24- та 40-сильних є оснащені закритою кабіною.
Деякі моделі DW відзначаються досить оригінальними рішеннями. Так, є машини з одноциліндровим двигуном, що для вітчизняного фермера досить незвичне. Так само незвичне і застосування на деяких тракторах DW клиноремінної передачі. Серед мінітракторів є як повнопривідні, так і з однією парою ведучих коліс.

Трактори Джинма

Машини Jinma випускаються з моторами 24 та 40 к. с. та переважно з відкритим робочим місцем. Але серед обох лінійок є моделі з закритою кабіною. Звертає увагу те, що капот моторного відділення попереду, в зоні радіатора дещо скошений донизу. Це поліпшує оглядовість. Машини оснащені потужною задньою навісною системою — у різних моделей 420, 550, 650 кг. Мінітрактори Jinma коштують недорого, але мають відмінні характеристики, зручні в експлуатації та обслуговуванні.

Трактори Донг фенг (Dongfeng)

Трактори Dongfeng випускаються з двигунами 24, 40 та 50 к. с. Задня пара коліс істотно більша від передніх. Сидіння тракториста розташоване над осями задніх коліс. Робоче місце переважно відкрите, але в кожній категорії (щодо об’єму двигуна) є моделі з закритою кабіною. Трактори потужністю 24-50 к. с., за винятком деяких, мають великий кліренс — 370, 380 мм. Капот мотора дещо вкорочений та скошений вперед. Це надає водію добру оглядовість, що важливе при маневруванні на полі. Марка Dongfeng включає широкий модельний ряд тракторів. Це дає змогу обрати машину, що ідеально відповідає конкретним умовам експлуатації та потребам користувача.

Трактори Фотон (Foton/Lovol)

Випускаються з 3- та 4-циліндровими двигунами потужністю 24, 35, 45 та 50 к. с. Серед них переважають мінітрактори без кабіни, але в кожному класі є моделі із закритою кабіною. Лобова частина капоту виразно скошена вперед. Мають досить помірний кліренс, але потужну навісну систему — від 420 до 670 кг.

Переваги потужних повнопривідних тракторів

Серед головних переваг — висока прохідність порівняно з задньопривідними аналогами. На 150-250 кг збільшується вага машини, а від цього колеса щільніше втискаються в ґрунт. Завдяки чотирьом ведучим колесам, особливо — з блокуванням заднього моста, тяга машини відчутно зростає. Повнопривідна машина може добре пересуватись сама, ще й тягнути причіпне обладнання чи вантаж.

Але у даної схеми є й недоліки. По-перше — додаткова витрата палива на роботу самої трансмісії та важкої машини. По-друге — у разі неправильного підбору передніх і задніх коліс одна з осей може випереджати іншу. Це призведе до надмірних витрат палива, перевантаження трансмісії та карданного валу. Тому краще, коли передній міст можна підключати й відключати за необхідністю.

Особливості тракторів для невеликої земельної ділянки

Для роботи на невеликих земельних ділянках потрібна машина, що відповідає досить чітким вимогам. Зазвичай, там не потрібна високопродуктивна техніка. Але машина має бути дуже верткою — тобто повертатись і розвертатись на досить обмеженому майданчику. Переваги на таких ділянках мають мінітрактори. Це:

 • Компактність;
 • Легкість керування, висока мобільність, малий тиск на родючий шар землі, внаслідок малої ваги;
 • Невеликі витрати на експлуатацію та технічне обслуговування.

Компактна мінітехніка значно дешевша та економічніша за повнорозмірну.

ПОРІВНЯЙМО ДЕЯКІ МАШИНИ ЗА ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Для порівняння розглянемо основні характеристики чотирьох тракторів: по два від ДТЗ та DW. Серед них — по одному мінітрактору та по одному трактору середньої потужності, що оснащений кабіною.

Порівняння моделей тракторів ДТЗ та DW

Бренд
ДТЗ DW
Модель 5244НP 5404К 244B 404ADC
Потужність, к. с. 24 40 24 40
Об’єм двигуна, см3 1909 2545 1344 2545
Номінальне тягове зусилля, кН 6,8 9,2 5,6 8,0
Кількість циліндрів 3 4 1 4
Система запуску Електро-стартер Електро-стартер Електро-стартер, ручний стартер Електро-стартер
Колісна формула 4х4  4х4  4х4  4х4
Передача обертів з мотора на колеса Карданний вал Карданний вал Клиноремінна Карданний вал
Кліренс, мм 350 340 280 300
Експлуатаційна маса, кг 1474 2311 1010 1638
Наявність кабіни Немає Є Немає Є
Задня навісна система Універсальна 3-точкова з гідропідйомником
Вантажопідйомність навісного механізму, кг 414 650 300 550
Швидкість руху вперед, км/год 3,1-42,7 2,4-28,6 2,5-27,0 0,39-31,97

 

МОТОБЛОКИ ДТЗ

Надмірність шкодить: не завжди для сільського фермерського або домашнього господарства потрібен трактор. Іноді для вирішення більшості проблем досить придбати мотоболок. З ним можна скопати, підпушити ґрунт, збагатити добривами, сполоти бур’яни, вигребти коріння й тверді стебла, посадити та зібрати врожай, відбуксировувати візок з інструментом на поле, а зібраний врожай — до двору. Досить лише правильно обрати та застосувати навісне (причіпне) обладнання.

Компанія ДТЗ виробляє дизельні мотоблоки та бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням двигуна. Їхня потужність — від 6 до 12 к. с.

Бензинові мотоблоки характеризуються невеликою вагою та прості в користуванні. Їхній запуск мало залежить від температури повітря, що полегшує експлуатацію взимку.

Дизельні мотоблоки мають більшу, ніж бензинові, вагу. Зате менше споживають пального на виконання тих самих обсягів робіт. Окрім того, дизельні мотоблоки дають добру тягу навіть на малих обертах двигуна.

У складі продукції ДТЗ є мотоблоки з ручним стартером та мотоблоки з електростартером. Вони забезпечують досить легкий старт. Ефективні повітряні фільтри — з багатоступінчастим циклоном або винесеним на кермо повітрозабірником — дають тонку очистку повітря. Це сприяє збільшенню моторесурсу двигуна.

Клиноремінний привід мотоблока ДТЗ полегшує агрегат і добре захищає двигун від ударних навантажень.

В комплекті оснащення мотоблоків ДТЗ зазвичай є кілька земельних фрез. Залежно від потужності двигуна та конкретних потреб роботи можна обрати інструмент з шириною охоплення від 620 до 1400 мм. Глибина фрезерування — до 200 мм. Кожен мотоблок має кілька швидкостей обертання фрези, в цілому — від 40 до 141 об/хв.

Колеса з крупним протектором дають добру тягу та відмінну прохідність на ґрунті. З виконанням відносно невеликих за обсягом робіт добре справляться мотоблоки потужністю 6 к.с.

Мотоблоки ДТЗ 7-12 к. с. за продуктивністю наближаються до мінітракторів. Значно менші, ніж у колісного трактора розміри в деяких випадках дають мотоблоку ДТЗ перевагу перед колісним трактором. Мотоблок можна застосовувати на невеликих майданчиках, між дерев, на досить складному рельєфі ґрунту. Тому для невеликих господарств краще купити мотоблок. Адже він багатократно дешевший за трактор, менше споживає палива, не потребує великих витрат на обслуговування.

Повну інформацію про будь-який силовий модуль — трактор чи мотоблок виробництва ДТЗ ви можете отримати, зазирнувши на офіційний сайт ДТЗ. Там же, на сайті dtz.ua , можна оформити замовлення на покупку. Компанія продає продукцію як за готівку, так і шляхом безготівкового розрахунку. Вся техніка ДТЗ відповідає міжнародним стандартам та має відповідні сертифікати.

 

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Найкращий інструмент та обладнання для професіоналів… І не лише

| Усе, що потрібно господарю для домівки, дачі, майстерні, поля та городу, ви знайдете в асортименті товарів Vitals. А придбавши, отримаєте справжнє задоволення від використання. |

Серед занять, спостерігаючи які, не відчуваєш часу — робота майстра. Чи то виготовлення металевих, столярних виробів — різання, шліфування, зварювання, чи спорудження та опорядження будівлі, обробіток земельної ділянки, догляд за рослинами, збирання стиглих плодів… В усьому є своя краса і доцільність. Золотисті смуги дерев’яного серпантину, що ллється з фуганка, іскри та сяйво від зварювання металу, п’янкий запах скошеної трави, медові пахощі стиглих яблук, абрикосів, груш, ледь вловимо солодкий аромат свіжого бетону чи гіркувато-вогкий — розмоклої глини одразу відокремлюють поточну мить від одноманітності. Особливо, якщо в твоїх руках — досконала за конструкцією й довершена за дизайном техніка.

Робота з інструментами та агрегатами відомого в Україні бренда «Vitals» принесе задоволення справжньому майстру, професіоналу, а аматору, початківцю допоможе власноруч творити красу та справитись із безліччю проблем по господарству. Інструменти розділені по серіях:

 • Професійна. Обладнання позначається словосполученням Vitals Professional. Призначене для виконання великих обсягів високоякісної роботи. Має великий набір функцій та багату комплектацію. Продукції саме цієї серії надають перевагу професіонали, оскільки завдяки потужності, продуктивності та універсальності вона дає змогу виконати найширший спектр робіт і отримати високий дохід від своєї роботи.
 • Напівпрофесійна – Vitals Master. Як і професійні, інстурменти даної серії забезпечують високий комфорт під час використання. Крім того, характеризуються чималим сроком служби. Купують техніку Vitals Master і аматори/початківці, коли мають на меті працювати інструментом доволі часто та подовгу.
 • Інструменти для особистого користування позначені у назві як Vitals (базовий рівень інструментів). Це оптимальний вибір для домашнього, присадибного господарства, використання у власних гаражах та майстернях. Мають весь необхідний набір функцій, відносно достатню потужність та забезпечують комфорт користувачу.

Широке різноманіття потужності, оснащення, функцій надають покупцеві змогу обрати саме той інструмент, що відповідає його навичкам, кваліфікації та потребам. Асортимент продукції Vitals™ включає багато різновидів обладнання. коротко розповімо про них.

Садово-паркова техніка

Інструменти та пристосування для догляду за зеленими насадженнями — серед тих, якими люди послуговуються найчастіше.

Адже існує багато різних ділянок: садки, газони, інші паркові насадження. Ділянку зазвичай відокремлюють від решти території. Тому, вочевидь, найпершим інструментом, потрібним для цього є мотобур. За його допомогою можна проробити в ґрунті вертикальні канали для стовпчиків огорожі, а також посадки дерев.

Щоб газон або галявина були свіжозеленими, занадто високу поросль скошують. Для цього використовують газонокосарки бензинові та електричні. Взагалі, всі садово-паркові інструменти приводяться в дію двигунами. Серед продукції Vitals™ практично завжди є техніка однакового призначення, різні моделі якої оснащуються різними двигунами. Тому, залежно від наявних умов — віддаленості центрального електропостачання, доступності пального ви можете обрати найбільш підходящий варіант: електрокосу, мотокосу, тример електричний. Для догляду за кронами дерев вам в нагоді стануть бензопили ланцюгові, електропили, акумуляторні пили та електрокоси, електричні висоторізи. За допомогою мотообприскувача ви зможете захистити рослини від шкідників та підживити їх добривами. Конструкція мотообприскувачів дозволяє дістати струменем навіть всередину крони досить високого дерева. Восени перед входженням в зиму та навесні повітродувки та пилососи садові допоможуть прибрати з ділянки дрібні гілки та інше сміття або перетворити їх на захисний шар мульчі.

За допомогою мийки високого тиску можна швидко очистити від бруду та сміття доріжки, тротуари, вкриті асфальтом, бетоном чи бруківкою, дерева та кущі. Обмити фасади будівель, авто, іншу техніку, яку використовуєте в господарстві, малі архітектурні форми — лавки, ліхтарі тощо.

Ручний садовий інструмент

В догляді за рослинами потрібен і безмоторний інструмент. Його у певному сенсі можна назвати «довга рука» або «сильна рука» — за те, що допоможе дістати високо, далеко, у важкодоступні місця чи виконати важку роботу. Серед такої продукції Vitals™ є секатори, гілкорізи та ножиці для живої огорожі, пили садові, висоторізи та плодозбірники. А для відтинання товстих гілок, розрубування стовбурів у пригоді стануть сокири та колуни.

Монтажний, будівельний, столярний електроінструмент

Серед цієї техніки — роздолля для тих, хто вміє власноруч опорядити дім, відремонтувати сантехніку, спорудити систему водопостачання та інші комунікації.
Для демонтажу конструкцій із кам’яних чи дерев’яних матеріалів знадобляться відбійні молотки з асортименту Vitals™.

Приготувати суху або рідку малярну суміш допоможе будівельний міксер.

Швидко та без особливих зусиль проробити отвори у стінах та конструктивних елементах можна, застосувавши перфоратори, дрилі ударні та безударні. Спроможність швидко та із достатньою енергією обертатися дозволило один і той же інструмент використати для утворення отворів, а потім — закручування та викручування кріпильних деталей. Їх так і назвали: дрилі-шуруповерти та гайковерти. Якщо у місці робіт немає змоги приєднати інструмент до центральної електромережі, можна скористатися шуруповертом акумуляторним.

За допомогою відносно нового типу обладнання — гравера можна виконувати різні операції: свердлення, шліфування, різання.

Порізати деревину, дерево-волокнисті та деревостружкові плити, аркуші полімерних та композитних матеріалів допоможуть пили шабельні, пили циркулярні, пилки відрізні та пили торцювальні, лобзики. Якщо треба сформувати певний профіль чи малюнок на плитах, скористайтесь фрезерами чи рубанками.

Треба очистити дерев’яну, кам’яну, металеву поверхню від застарілої фарби, іржі? Скористайтесь феном будівельним або мийкою високого тиску! Фен будівельний допоможе також швидко просушити гарячим повітряним струменем виріб чи поверхню.

Прибрати сміття, не допустити його потрапляння у повітря під час роботи інструменту? Саме для цього є потужні та зручні пилососи будівельні.

Кутові шліфувальні машини (болгарки) — досить універсальні пристрої. За їх допомогою можна швидко порізати металеві, кам’яні матеріали, цеглу, тротуарну плитку на частини потрібного розміру. А потім, змінивши різальний круг на шліфувальний, виконати первинне шліфування поверхонь тих же матеріалів.

Полірувальні інструменти, зокрема шліфувальні машини допоможуть вам поверхню виробів — дерев’яних підвіконь, дверей, меблів зробити чистою та гладенькою. А якщо є потреба рівно, швидко і з невисокою витратою фарби покрити поверхню стін, споруд, воріт тощо надійним захисним чи декоративним шаром, вам знадобиться фарбопульт.

Зварювальне обладнання

Задля капітального з’єднання металевих деталей найчастіше застосовують метод зварювання. Він досить швидкий, економічно вигідний. З’єднання металевих деталей міцне та надійне.

У складі продукції є досить багато моделей зварювальних апаратів. Вони належать до сучасного сімейства інверторів. Завдяки перетворенню струму мережі з частотою 50 Гц на струм дуже високої частоти означена технологія багатократно зменшила вагу апаратів, допомогла забезпечити високу потужність та стабільність електричної дуги.
Задля захисту від негативних факторів — яскравого світла, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, розпечених шматочків окалини, бризок металу — Vitals випускає широкий вибір зручних та надійних масок зварника. Зварювальні електроди годяться для різних режимів зварювання. Зварювальні тримачі та маса забезпечують надійний контакт та передачу струму, захист оператора від ураження електрострумом. Зварювальні магніти добре фіксують у зручному положенні деталі, що необхідно з’єднати.

Будівельне обладнання

Поділ агрегатів на види не завжди є довершеним. Так, значна частина інструменту, про який говорилось сказали у попередніх розділах, є будівельним обладнанням. Наприклад — відбійні молотки, будівельні міксери, перфоратори.

Для приготування бетону найкраще рішення — бетономішалка Vitals™. Під час формування стяжок, доріжок з бетону знадобляться віброплити. Своїми коливаннями вони змусять бульбашки повітря, що утворилися в бетонній масі під час мішання та заливки, вийти назовні. Це зміцнить матеріал, вбереже від всотування води, карбонізації, а відтак, дочасного руйнування. Віброрейки та затиральні машини вирівняють поверхню та дадуть їй додаткової щільності.

Вібротрамбівки допоможуть ущільнити ґрунт під фундамент або дорогу, утрамбувати поверхню.

За допомогою потужного бензоріза ви зможете порізати досить міцні кам’яні та металеві конструкції — ті, що не завжди здолає електрична болгарка.

За допомогою промислового обігрівача (дизельного, газового, електричного) можна в холодну пору року обігріти господарче приміщення, наприклад — щоб не замерз водопровід, або сприяти просушенню вогких стін.

Силова техніка

Вочевидь незамінною складовою великого переліку інструментів є силова техніка Vitals™. Так, генератори дизельні, генератори бензинові та генератори газ/бензин знадобляться там, де немає мереж центрального електропостачання, або воно нестабільне. За допомогою портативних електростанцій Vitals™ можна забезпечити функціонування електроінструмента, насосів, насосних станцій, іншої техніки та обладнання. Можна навіть зробити власний дім незалежним від аварій і збоїв у роботі центральних електромереж.

Використання стабілізаторів напруги та джерел безперебійного живлення вбереже від пошкоджень перепадами мережного струму побутову техніку — комп’ютери, газові котли опалення тощо.

Для заряджання автомобільних акумуляторів та акумуляторів, що живлять побутову техніку від мереж 220 В, запуску моторних стартерів бренд Vitals™ пропонує широкий вибір зарядних та пуско-зарядних пристроїв.

Двигуни загального призначення бензинові та дизельні Vitals™ якнайкраще годяться для великого переліку сільськогосподарської, будівельної та садово-паркової техніки, робочого інструменту — культиваторів, мотоблоків, сіялок, мотопомп, електрогенераторів, снігоприбиральних машин, човнів, бензопил, тощо. Вони характеризуються високою економічністю, потужністю та довговічністю.

Також бренд Vitals виробляє компресори повітряні для приводу різного робочого обладнання та вентиляції приміщень, мотопомпи, аксесуари, запасні частини та іншу комплектацію до обладнання.

Переваги продукції Vitals™

Якість продукції Vitals™ від початку виробництва і до пакування перебуває під контролем. Найкраща комплектація забезпечує високі технічні показники та довговічність обладнання. Техніка характеризується продуктивністю на рівні світових брендів.

Vitals™ створює інструменти та обладнання для людей, дбає про зручне та безпечне використання. Вироби Vitals™ мають довершений дизайн. Своєчасне технічне обслуговування та якісний ремонт виробів VitalsТМ гарантовані широкою мережею сервісних центрів.

Серед найістотніших переваг нашої техніки — поєднання високої якості з досить помірною ціною. То ж, якщо ви придбали продукцію Vitals™, будьте певні: вона виправдає ваші сподівання. Працюючи інструментом Vitals, ви отримаєте справжнє задоволення.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Шановні клієнти!

На час проведення карантину сервісний центр у м. Дніпрі працює у віддаленому режимі.

Гарантійні зобов’язання подовжуються на час карантину.

З усіх питань звертайтеся на гарячу лінію: 0 800 301 400

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Є питання? Телефонуйте на гарячу лінію АМТ!

Із задоволенням повідомляємо, що в компанії  АМТ працює нова гаряча лінія: 0 800 301 400.
Наші компетентні оператори допоможуть вам:
• отримати актуальну та вичерпну інформацію про асортимент;
• проконсультуватися з питань сервісу та гарантії;
• поділитися думками та пропозиціями щодо вдосконалення співпраці.

Нам завжди важлива ваша думка!

Телефонуйте нам з понеділка до п’ятниці, з 9:00 до 18:00! І будь-яке питання ми вирішимо якісно та оперативно!
Нагадуємо, усі дзвінки в межах України безкоштовні.

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

«АМТ» збільшує гарантію на продукцію популярних брендів

Із задоволенням повідомляємо, що компанія «АМТ» збільшує гарантійний термін на інструменти та обладнання своїх найпопулярніших ТМ.

Отже, з січня 2019 року нова гарантія збільшується:

 • на серію Vitals Base – з 12 до 36 місяців,
 • на серію Vitals Professional – з 42 до 60 місяців,
 • на насосне обладнання Vitals Aqua – з 24 до 36 місяців.

Зі свого боку у ТМ LIMEX збільшено гарантію на всю садово-паркову техніку та мотопомпи – з 12 до 24 місяців. Гарантія на зварювальні апарати, маски зварювальника, зарядні пристрої та компресори LIMEX замість 24 буде становити 36 місяців.

У ТМ «КЕНТАВР» збільшено гарантійний термін на садово-паркову техніку, компресори, зварювальне, силове та будівельне обладнання з 12 до 24 місяців.

Нова гарантійна політика – це вагома конкурентна перевага компанії «АМТ». Адже ми впевнені в якості продукції й прагнемо дати нашим клієнтам більше, ніж вони очікують. У цьому – наш великий плюс!

Ознайомитися з актуальним асортиментом вищезазначених брендів можна тут:

http://vitals.ua/

http://limexbrand.com/

http://kentavr.ua/

Comments (0) Новини компанії

Детальніше