info@amt.dp.ua

+38 0563 748 936

Тренінги в «АМТ ТРЕЙД»: коли знання приносять прибуток

Останній місяць зими в компанії «АМТ ТРЕЙД» проходить дуже насичено: в Дніпрі стартував Всеукраїнський бізнес-тур для партнерів, клієнтів і торгових команд. Зустрічі проходять у форматі навчальних тренінгів, під час яких учасники і гості знайомляться ближче з компанією, її брендами та основними напрямами діяльності.
У фокусі тренінгів − презентація та докладне вивчення лінійок продуктів торгових марок VITALS, KENTAVR, LIMEX.
Представлені бренди вже давно і міцно зарекомендували себе на ринку в таких важливих напрямах як:
• трактори та мотоблоки;
• садово-паркова техніка;
• зварювальне обладнання;
• насоси;
• електроінструмент;
• техніка для дому.
Під час навчання учасники отримують ексклюзивний пласт практичної інформації по асортименту і новинках, можуть самі випробувати обладнання, поспілкуватися з експертами.
За словами учасників, найважливіше для них − це розуміння того, що вони продають своєму споживачеві, на чому важливо зробити акцент, як правильно і об’єктивно показати переваги того чи іншого продукту. Тому такі зустрічі в «АМТ ТРЕЙД» − чудовий інструмент для отримання нових знань. У кінцевому підсумку, у виграші залишаються всі: і продавець, який пропонує товар, досконало знаючи його особливості, і покупець, який завдяки продавцеві робить правильний вибір і залишається задоволений.
Примітно, що зустрічі в такому форматі проходять уже декілька років поспіль, в 11 обласних центрах України, набуваючи статусу національного туру. На черзі після Дніпра − Київ, Харків, Хмельницький, Вінниця, Запоріжжя, Луцьк, Львів, Ужгород, Херсон, Одеса.
Менеджмент компанії «АМТ ТРЕЙД» дякує всім учасникам за інтерес до навчальних заходів і чекає нових інтерактивних зустрічей у рамках бізнес-туру-2018.

Comments (0) Без рубрики

Детальніше

Презентація продукції компанії АМТ

21 серпня відбулась чергова презентація продукції компанії АМТ у м. Дніпро.

У заході взяли участь торгові команди наших бізнес-партнерів.

У всіх присутніх була чудова можливість ознайомитися з продукцією товарних напрямів:

  • насосне обладнання;
  • електроінструмент;
  • садово-паркова техніка;
  • зварювальне обладнання.

Також в учасників презентації була можливість самостійно оцінити рівень якості пропонованої нами продукції, отримати кваліфіковані консультації та провести час із користю для себе.

Ми вдячні нашим партнерам, а також усім учасникам за увагу, цікаві дискусії та позитивний відгук.

Сподіваємося, отримані знання та ідеї стануть хорошою опорою для успішного розвитку бізнесу.

Comments (0) Без рубрики

Детальніше

Тест-тур по Україні триває!!!

З 19 до 21 червня відбулася чергова презентація новинок від торговельних марок «Віталс» «Кентавр» та «Лімекс» в містах Вінниця, Рівне.

У цій презентації взяли участь близько 50 партнерів компанії «Агромаштрейд».

У всіх присутніх була чудова можливість самостійно оцінити рівень якості пропонованої нами продукції, отримати кваліфіковані консультації та провести час в приємній компанії з користю для себе.

Ми дякуємо нашим партнерам, а також всім учасникам конференції за увагу, цікаві дискусії та позитивний відгук.

Сподіваємося, що отримані знання та ідеї стануть запорукою успішного розвитку бізнесу.

Comments (0) Без рубрики

Детальніше

ТОВ «Агромаштрейд» вітає з Днем зварювальника!

26 травня в ДЕНЬ ЗВАРЮВАЛЬНИКА  та до кінця поточного місяця діє акція для наших клієнтів — «Найбільший чек»!

Володар найбільшого чека за придбане зварювальне обладнання отримає зварювальний апарат Vitals master 5.0 Mi nd MICRO і Маску зварювальника хамелеон «Limex Expert MZK-500D в подарунок*!

 Умови акції:

-*Здійсніть покупку зварювального обладнання на суму від 10 тис. грн. Володар найбільшого чека отримає зварювальний апарат Vitals master 5.0 Mi nd MICRO і Маску зварювальника хамелеон «Limex Expert MZK-500D в подарунок. В акції беруть участь замовлення, розміщені та оплачені до 31.05.2017 р.

НЕ ПРОҐАВТЕ СВІЙ ШАНС!

*Спеціальна пропозиція діє тільки до 31.05.17 на весь асортимент зварювального обладнання!
*Роздрібна вартість комплекту зварювальний апарат+маска – 3500грн.

Comments (0) Без рубрики

Детальніше

Краще один раз побачити, аніж сто разів почути!

Так вирішили і ми, організувавши 15 травня 2017 року презентацію нового товару, який надійшов на склад компанії «Агромаштрейд».
У презентації взяли участь клієнти і співробітники компанії. Організаторами конференції виступили категорійні менеджери з різних напрямків відділу «Товари народного споживання». Презентація тривала майже 6 годин. Клієнти змогли власноруч випробувати в роботі всі представлені моделі, задати питання та отримати кваліфіковані відповіді.
В завершенні заходу всі партнери отримали пам’ятні подарунки та насолодилися смаком гастрономічних страв.
Тепла, дружня атмосфера сприяла приємному спілкуванню та отриманню дуже корисної інформації з перших вуст.
Очікується, що ця презентація стане доброю традицією.

Comments (0) Без рубрики

Детальніше

Результати проведення сумісної акції від компанії «Агромаштрейд» і ТМ «Vitals»

Шановні клієнти! 

Ми дуже вдячні вам за те, що ви підтримали спільну акцію між компанією Агромаштрейд і ТМ «Vitals» — «Я допомагаю Св. Миколаю».

На зібрані кошти ми змогли придбати для «Будинку малятка», за адресою Караваєва 68, м. Дніпро, — 2 пульсометра, а також внутрішньовенні катеторы для новонароджених, які значно полегшать життєдіяльність діточок і роботу лікарів.

Тільки разом роблячи добрі справи, ми сприяємо процвітанню країни, в якій живемо!

Завжди з вами, завжди ваші — компанія «Агромаштрейд» і ТМ «Vitals» 

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Сумісна акція від ТОВ «Агромаштрейд» та ТМ «VITALS»

Шановні клієнти! 

Активно приєднуйтесь до акції «Я допомагаю святому Миколаю » і разом ощасливимо діточок, які проживають в обласному будинку малятка м. Дніпро. Ми зможемо зібрати кошти, що дозволить придбати подарунки, яких так потребують малюки.

Умови акції:

В період з 01.12.2016 по 19.12.2016 здійсніть покупку товарів ТМ «Vitals» і на 1 % від суми коштів, які надійдуть на рахунок компанії, буде придбано такий необхідний інвентар для малюків.

*Увага!

Відрахування коштів здійснюється з продажу наступної продукції: генератори, бензопили, зварювальні апарати, електроінструмент.

Приєднуйтесь до акції та зробіть свій внесок у добру справу!

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Компанії «Агромаштрейд» — 20 років!

ТОВ «Агромаштрейд» тримає позиції серед найвідоміших імпортерів країни на ринку сільськогосподарської, промислової, а також побутової техніки. Компанія понад двадцять років працює в сфері оптової торгівлі, дотримуючись найвищих світових стандартів менеджменту організації торгівлі, обслуговування покупців і роботи з персоналом.

Ми з радістю повідомляємо Вам, що в 2016 році компанія постане в новому вигляді: новий логотип, нова місія, нова стратегія.

Ми змінюємося, щоб добре зробити кращим!

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Оновлення ТМ KENTAVR

Шановні клієнти та покупці! Ми повідомляємо Вам, що ТМ KENTAVR зазнала значних зовнішніх змін та, безумовно, покращила якісні показники.
Continue Reading

Comments (0) Новини компанії

Детальніше

Відкриття представництва в місті Київ

Шановні клієнти! ТОВ «Агромаштрейд» з радістю повідомляє про відкриття представництва в місті Київ. Це дозволить нам швидше і якісніше Вас обслуговувати. Повноцінний штат співробітників офісу готовий приймати замовлення на продукцію торгових марок, представниками яких є наша компанія.
Агромаштрейд — практичні рішення для життя та бізнесу!

Comments (0) Новини компанії

Детальніше