info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

Найкращий інструмент та обладнання для професіоналів… І не лише

Comments (0) Новини компанії

| Усе, що потрібно господарю для домівки, дачі, майстерні, поля та городу, ви знайдете в асортименті товарів Vitals. А придбавши, отримаєте справжнє задоволення від використання. |

Серед занять, спостерігаючи які, не відчуваєш часу — робота майстра. Чи то виготовлення металевих, столярних виробів — різання, шліфування, зварювання, чи спорудження та опорядження будівлі, обробіток земельної ділянки, догляд за рослинами, збирання стиглих плодів… В усьому є своя краса і доцільність. Золотисті смуги дерев’яного серпантину, що ллється з фуганка, іскри та сяйво від зварювання металу, п’янкий запах скошеної трави, медові пахощі стиглих яблук, абрикосів, груш, ледь вловимо солодкий аромат свіжого бетону чи гіркувато-вогкий — розмоклої глини одразу відокремлюють поточну мить від одноманітності. Особливо, якщо в твоїх руках — досконала за конструкцією й довершена за дизайном техніка.

Робота з інструментами та агрегатами відомого в Україні бренда «Vitals» принесе задоволення справжньому майстру, професіоналу, а аматору, початківцю допоможе власноруч творити красу та справитись із безліччю проблем по господарству. Інструменти розділені по серіях:

  • Професійна. Обладнання позначається словосполученням Vitals Professional. Призначене для виконання великих обсягів високоякісної роботи. Має великий набір функцій та багату комплектацію. Продукції саме цієї серії надають перевагу професіонали, оскільки завдяки потужності, продуктивності та універсальності вона дає змогу виконати найширший спектр робіт і отримати високий дохід від своєї роботи.
  • Напівпрофесійна – Vitals Master. Як і професійні, інстурменти даної серії забезпечують високий комфорт під час використання. Крім того, характеризуються чималим сроком служби. Купують техніку Vitals Master і аматори/початківці, коли мають на меті працювати інструментом доволі часто та подовгу.
  • Інструменти для особистого користування позначені у назві як Vitals (базовий рівень інструментів). Це оптимальний вибір для домашнього, присадибного господарства, використання у власних гаражах та майстернях. Мають весь необхідний набір функцій, відносно достатню потужність та забезпечують комфорт користувачу.

Широке різноманіття потужності, оснащення, функцій надають покупцеві змогу обрати саме той інструмент, що відповідає його навичкам, кваліфікації та потребам. Асортимент продукції Vitals™ включає багато різновидів обладнання. коротко розповімо про них.

Садово-паркова техніка

Інструменти та пристосування для догляду за зеленими насадженнями — серед тих, якими люди послуговуються найчастіше.

Адже існує багато різних ділянок: садки, газони, інші паркові насадження. Ділянку зазвичай відокремлюють від решти території. Тому, вочевидь, найпершим інструментом, потрібним для цього є мотобур. За його допомогою можна проробити в ґрунті вертикальні канали для стовпчиків огорожі, а також посадки дерев.

Щоб газон або галявина були свіжозеленими, занадто високу поросль скошують. Для цього використовують газонокосарки бензинові та електричні. Взагалі, всі садово-паркові інструменти приводяться в дію двигунами. Серед продукції Vitals™ практично завжди є техніка однакового призначення, різні моделі якої оснащуються різними двигунами. Тому, залежно від наявних умов — віддаленості центрального електропостачання, доступності пального ви можете обрати найбільш підходящий варіант: електрокосу, мотокосу, тример електричний. Для догляду за кронами дерев вам в нагоді стануть бензопили ланцюгові, електропили, акумуляторні пили та електрокоси, електричні висоторізи. За допомогою мотообприскувача ви зможете захистити рослини від шкідників та підживити їх добривами. Конструкція мотообприскувачів дозволяє дістати струменем навіть всередину крони досить високого дерева. Восени перед входженням в зиму та навесні повітродувки та пилососи садові допоможуть прибрати з ділянки дрібні гілки та інше сміття або перетворити їх на захисний шар мульчі.

За допомогою мийки високого тиску можна швидко очистити від бруду та сміття доріжки, тротуари, вкриті асфальтом, бетоном чи бруківкою, дерева та кущі. Обмити фасади будівель, авто, іншу техніку, яку використовуєте в господарстві, малі архітектурні форми — лавки, ліхтарі тощо.

Ручний садовий інструмент

В догляді за рослинами потрібен і безмоторний інструмент. Його у певному сенсі можна назвати «довга рука» або «сильна рука» — за те, що допоможе дістати високо, далеко, у важкодоступні місця чи виконати важку роботу. Серед такої продукції Vitals™ є секатори, гілкорізи та ножиці для живої огорожі, пили садові, висоторізи та плодозбірники. А для відтинання товстих гілок, розрубування стовбурів у пригоді стануть сокири та колуни.

Монтажний, будівельний, столярний електроінструмент

Серед цієї техніки — роздолля для тих, хто вміє власноруч опорядити дім, відремонтувати сантехніку, спорудити систему водопостачання та інші комунікації.
Для демонтажу конструкцій із кам’яних чи дерев’яних матеріалів знадобляться відбійні молотки з асортименту Vitals™.

Приготувати суху або рідку малярну суміш допоможе будівельний міксер.

Швидко та без особливих зусиль проробити отвори у стінах та конструктивних елементах можна, застосувавши перфоратори, дрилі ударні та безударні. Спроможність швидко та із достатньою енергією обертатися дозволило один і той же інструмент використати для утворення отворів, а потім — закручування та викручування кріпильних деталей. Їх так і назвали: дрилі-шуруповерти та гайковерти. Якщо у місці робіт немає змоги приєднати інструмент до центральної електромережі, можна скористатися шуруповертом акумуляторним.

За допомогою відносно нового типу обладнання — гравера можна виконувати різні операції: свердлення, шліфування, різання.

Порізати деревину, дерево-волокнисті та деревостружкові плити, аркуші полімерних та композитних матеріалів допоможуть пили шабельні, пили циркулярні, пилки відрізні та пили торцювальні, лобзики. Якщо треба сформувати певний профіль чи малюнок на плитах, скористайтесь фрезерами чи рубанками.

Треба очистити дерев’яну, кам’яну, металеву поверхню від застарілої фарби, іржі? Скористайтесь феном будівельним або мийкою високого тиску! Фен будівельний допоможе також швидко просушити гарячим повітряним струменем виріб чи поверхню.

Прибрати сміття, не допустити його потрапляння у повітря під час роботи інструменту? Саме для цього є потужні та зручні пилососи будівельні.

Кутові шліфувальні машини (болгарки) — досить універсальні пристрої. За їх допомогою можна швидко порізати металеві, кам’яні матеріали, цеглу, тротуарну плитку на частини потрібного розміру. А потім, змінивши різальний круг на шліфувальний, виконати первинне шліфування поверхонь тих же матеріалів.

Полірувальні інструменти, зокрема шліфувальні машини допоможуть вам поверхню виробів — дерев’яних підвіконь, дверей, меблів зробити чистою та гладенькою. А якщо є потреба рівно, швидко і з невисокою витратою фарби покрити поверхню стін, споруд, воріт тощо надійним захисним чи декоративним шаром, вам знадобиться фарбопульт.

Зварювальне обладнання

Задля капітального з’єднання металевих деталей найчастіше застосовують метод зварювання. Він досить швидкий, економічно вигідний. З’єднання металевих деталей міцне та надійне.

У складі продукції є досить багато моделей зварювальних апаратів. Вони належать до сучасного сімейства інверторів. Завдяки перетворенню струму мережі з частотою 50 Гц на струм дуже високої частоти означена технологія багатократно зменшила вагу апаратів, допомогла забезпечити високу потужність та стабільність електричної дуги.
Задля захисту від негативних факторів — яскравого світла, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, розпечених шматочків окалини, бризок металу — Vitals випускає широкий вибір зручних та надійних масок зварника. Зварювальні електроди годяться для різних режимів зварювання. Зварювальні тримачі та маса забезпечують надійний контакт та передачу струму, захист оператора від ураження електрострумом. Зварювальні магніти добре фіксують у зручному положенні деталі, що необхідно з’єднати.

Будівельне обладнання

Поділ агрегатів на види не завжди є довершеним. Так, значна частина інструменту, про який говорилось сказали у попередніх розділах, є будівельним обладнанням. Наприклад — відбійні молотки, будівельні міксери, перфоратори.

Для приготування бетону найкраще рішення — бетономішалка Vitals™. Під час формування стяжок, доріжок з бетону знадобляться віброплити. Своїми коливаннями вони змусять бульбашки повітря, що утворилися в бетонній масі під час мішання та заливки, вийти назовні. Це зміцнить матеріал, вбереже від всотування води, карбонізації, а відтак, дочасного руйнування. Віброрейки та затиральні машини вирівняють поверхню та дадуть їй додаткової щільності.

Вібротрамбівки допоможуть ущільнити ґрунт під фундамент або дорогу, утрамбувати поверхню.

За допомогою потужного бензоріза ви зможете порізати досить міцні кам’яні та металеві конструкції — ті, що не завжди здолає електрична болгарка.

За допомогою промислового обігрівача (дизельного, газового, електричного) можна в холодну пору року обігріти господарче приміщення, наприклад — щоб не замерз водопровід, або сприяти просушенню вогких стін.

Силова техніка

Вочевидь незамінною складовою великого переліку інструментів є силова техніка Vitals™. Так, генератори дизельні, генератори бензинові та генератори газ/бензин знадобляться там, де немає мереж центрального електропостачання, або воно нестабільне. За допомогою портативних електростанцій Vitals™ можна забезпечити функціонування електроінструмента, насосів, насосних станцій, іншої техніки та обладнання. Можна навіть зробити власний дім незалежним від аварій і збоїв у роботі центральних електромереж.

Використання стабілізаторів напруги та джерел безперебійного живлення вбереже від пошкоджень перепадами мережного струму побутову техніку — комп’ютери, газові котли опалення тощо.

Для заряджання автомобільних акумуляторів та акумуляторів, що живлять побутову техніку від мереж 220 В, запуску моторних стартерів бренд Vitals™ пропонує широкий вибір зарядних та пуско-зарядних пристроїв.

Двигуни загального призначення бензинові та дизельні Vitals™ якнайкраще годяться для великого переліку сільськогосподарської, будівельної та садово-паркової техніки, робочого інструменту — культиваторів, мотоблоків, сіялок, мотопомп, електрогенераторів, снігоприбиральних машин, човнів, бензопил, тощо. Вони характеризуються високою економічністю, потужністю та довговічністю.

Також бренд Vitals виробляє компресори повітряні для приводу різного робочого обладнання та вентиляції приміщень, мотопомпи, аксесуари, запасні частини та іншу комплектацію до обладнання.

Переваги продукції Vitals™

Якість продукції Vitals™ від початку виробництва і до пакування перебуває під контролем. Найкраща комплектація забезпечує високі технічні показники та довговічність обладнання. Техніка характеризується продуктивністю на рівні світових брендів.

Vitals™ створює інструменти та обладнання для людей, дбає про зручне та безпечне використання. Вироби Vitals™ мають довершений дизайн. Своєчасне технічне обслуговування та якісний ремонт виробів VitalsТМ гарантовані широкою мережею сервісних центрів.

Серед найістотніших переваг нашої техніки — поєднання високої якості з досить помірною ціною. То ж, якщо ви придбали продукцію Vitals™, будьте певні: вона виправдає ваші сподівання. Працюючи інструментом Vitals, ви отримаєте справжнє задоволення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *