info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

Компанія «АМТ» — мультибрендовий вендор, який уже понад двадцять років працює у сфері гуртової торгівлі. Сьогодні компанія «АМТ» пропонує покупцям не тільки трактори та мотоблоки, але й садово-паркову техніку, електроінструмент, гумотехнічні вироби, а також побутову техніку. Асортимент продукції компанії налічує вже понад 5 000 позицій і зростає щодня. Компанія дотримується європейських стандартів менеджменту організації торгівлі, обслуговування клієнтів і роботи з персоналом.

Продукція компанії представлена в понад 80 містах України, де щомісяця 1,5 мільйони покупців вибирають кращі товари за чесними цінами.

Історія компанії:

1 липня 1996 року було засновано ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Спецавтоматика».

З кожним роком підприємство неухильно збільшувало обсяги продажу. Фактично протягом 15 років «Спецавтоматика» була одним із найбільших в Україні гуртових продавців мінітракторів та навісного обладнання до них, мінісільгосптехніки й мототехніки.

За результатами своєї діяльності до 2011 року ТОВ «НВП «Спецавтоматика» стає безумовним лідером із продажу мінітракторів у нашій країні.

У процесі реалізації маркетингової стратегії інтенсивного розвитку в 1999 році в підприємства виникла потреба створити ще одне товариство з обмеженою відповідальністю — торговий дім «Супутник».

Протягом 12 років ТОВ «Торговий дім «Супутник» також був одним із найбільших в Україні гуртових продавців мінісільгосптехніки та навісного обладнання до неї: покупцям пропонувалося на вибір більш ніж 70 видів мотоблоків і мотокультиваторів, а також понад 100 найменувань навісного обладнання для них.

Уважне вивчення попиту на українському ринку призвело до того, що крім сільськогосподарської техніки та мототранспорту наше підприємство стало реалізовувати гуртом побутову техніку, побутові електроінструменти й мотоінструмент, гумотехнічні вироби, мотопомпи та мініелектростанції, бетонозмішувачі, компресори, зварювальні апарати, стабілізатори напруги, а також багато інших видів обладнання, необхідного для комфортної та ефективної експлуатації приватних будинків, садових і фермерських господарств, для застосування в роботі будівельних організацій.

У результаті цього до широкої мережі наших дилерів додалися мережні структури супермаркетів роздрібної торгівлі: «METRO», «Епіцентр», «Нова лінія», «ОЛДІ», ТОВ «Україна», COMFY, які діють на всій території України.

За результатами торговельної діяльності до кінця 2011 року ТОВ «Торговий дім «Супутник» займав чверть обсягу українського ринку з продажу мінісільгосптехніки.

Щоб зміцнити свої позиції на ринку України, оптимізувати фінансову діяльність та розширити можливості у виробничому, науково-технічному й соціальному розвитку, ТОВ «НВП «Спецавтоматика» та ТОВ «Торговий дім «Супутник» прийняли рішення про своє злиття й перетворення в нове підприємство — торговий дім «ДТЗ». Починаючи з 1 вересня 2014 року компанія має назву ТОВ «АМТ». Наприкінці 2019 року компанія затвердила 2 нові та кінцеві назви — ТОВ «Промислова компанія «ДТЗ» та ТОВ «Торговий дім «АМТ».

Довгострокові перспективи розвитку компанії «АМТ» будуються на основі грамотного стратегічного планування; побудові взаємовигідних партнерських відносин як із постачальниками продукції, так і з клієнтами й партнерами з бізнесу; обґрунтованого розширення асортименту товарів і послуг; ретельного контролю якості на всіх етапах виробництва та складання, а також формування і впровадження інноваційного потенціалу у виготовлену й імпортовану продукцію.

Comments are closed.