info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

Компанія ТОВ «АМТ ТРЕЙД» — мультибрендовий вендор, який вже понад двадцять років працює в сфері оптової торгівлі. Сьогодні ТОВ «АМТ ТРЕЙД» пропонує покупцям не тільки трактори та мотоблоки, але і садово-паркову техніку, електроінструмент, гумотехнічні вироби, а також побутову техніку. Асортимент продукції компанії налічує вже понад 5 000 позицій і зростає щодня. Компанія дотримується європейських стандартів менеджменту організації торгівлі, обслуговування клієнтів і роботи з персоналом.

Продукція компанії представлена в більш ніж 80 містах України, де щомісяця 1,5 мільйони покупців обирають кращі товари за чесними цінами.

Історія компанії:

1 липня 1996 року було засновано ТОВ Науково-виробниче підприємство «Спецавтоматика».

З кожним роком підприємство неухильно збільшувало обсяги продажу. Фактично, протягом 15 років «Спецавтоматика» була одним з найбільших в Україні оптових продавців мінітракторів та навісного обладнання до них, мінісільгосптехніки і мототехніки.

За результатами своєї діяльності до 2011 року ТОВ НВП «Спецавтоматика» стало безумовним лідером з продажу мінітракторів в нашій країні.

В ході реалізації маркетингової стратегії інтенсивного розвитку в 1999 році в підприємства виникла потреба створити ще одне товариство з обмеженою відповідальністю — Торговий дім «Супутник».

Протягом 12 років ТОВ Торговий дім «Супутник» також було одним з найбільших в Україні оптових продавців мінісільгосптехніки та навісного обладнання до неї: покупцям пропонувалося на вибір більш ніж 70 видів мотоблоків і мотокультиваторів, а також понад 100 найменувань навісного обладнання для них.

Уважне вивчення попиту на українському ринку привело до того, що крім сільськогосподарської техніки та мототранспорту наше підприємство стало реалізовувати оптом побутову техніку, побутові електроінструменти і мотоінструмент, гумовотехнічні вироби, мотопомпи та мініелектростанції, бетонозмішувачі, компресори, зварювальні апарати, стабілізатори напруги, а також багато інших видів обладнання, необхідного для комфортної та ефективної експлуатації приватних будинків, садових і фермерських господарств, для застосування в роботі будівельних організацій.

В результаті цього до широкої мережі наших дилерів додалися мережні структури супермаркетів роздрібної торгівлі «МЕТРО», «Епіцентр», «Нова лінія», «Олді», «ТOB Україна», «COMFY», які діють на всій території України.

За результатами торговельної діяльності до кінця 2011 року ТОВ «Торговий дім «Супутник» займав чверть обсягу українського ринку з продажу мінісільгосптехніки.

З метою зміцнення своїх позицій на ринку України, оптимізації фінансової діяльності та розширення можливостей у виробничому, науково-технічному і соціальному розвитку, ТОВ НВП «Спецавтоматика» та ТОВ «Торговий дім Супутник» прийняли рішення про своє злиття і перетворення в нове підприємство з назвою ТОРГОВИЙ ДІМ «ДТЗ». А починаючи з 01.09.2014 року компанія затвердила нову і остаточну назву ТОВ «АМТ ТРЕЙД».

Довгострокові перспективи розвитку ТОВ «АМТ ТРЕЙД» будуються на основі грамотного стратегічного планування; побудові взаємовигідних партнерських відносин як з постачальниками продукції, так і з клієнтами і партнерами по бізнесу; обґрунтованого розширення асортименту товарів і послуг; ретельного контролю якості на всіх етапах виробництва та складання, а також формування і впровадження інноваційного потенціалу у виготовлену й імпортовану нами продукцію.

Comments are closed.