info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

Акція — купуючи якість, отримуйте гроші

Для участі в акції необхідно:

 1. Придбати продукцію ТМ “Vitals”, ТМ “Кентавр», або ТМ “Limex” (мотокоси, газонокосарки, тримери електричні, електрокоси та іншу продукцію цих торговельних марок).
 2. Зняти оглядовий відеоролик, в якому показати виріб у роботі, розказати про його переваги та недоліки і аргументувати. Пояснити, чому була обрана саме ця модель. Обов’язково потрібно показати на весь екран заповнений гарантійний талон виробу.
 3. Завантажити відео на будь-який файлообмінник, назва файлу повинна бути у форматі: “Огляд + назва вашого товару”, та надіслати посилання на електронну адресу: video@amt.dp.ua. В темі листа написати слово “акція” та вказати свої ПІБ та контактний телефон.

*Надсилаючи листа з посиланням, учасник тим самим дає згоду на розміщення його відео на YouTube-каналі компанії (назва каналу “АМТ”).

*Компанія-організатор залишає за собою право не допускати до участі в акції відеоролики, які на суб’єктивну думку організаторів не відповідають умовам акції.

Вимоги до відеороликів:

 1. Відео повинно бути чітким, з високою роздільною здатністю, зняте при доброму освітленні, та повинно бути горизонтальним.
 2. Голосовий супровід та чистий звук.
 3. Тривалість відео — від трьох хвилин.
 4. Одне відео – один товар.
 5. Відео не повинно містити в собі ненормативну лексику та порушувати моральні або етичні норми.

Ролики поділяються на категорії:

 1. Садово-паркова техніка.
 2. Зварювальне обладнання.
 3. Електроінструмент.

*Після отримання відеоролика виключні майнові права на відео переходять до компанії-організатора акції.

Акція проходить в 5 етапів:

 • з 1 квітня по 30 квітня;
 • з 1 травня по 31 травня;
 • з 1 червня по 30 червня;
 • з 1 вересня по 30 вересня;
 • з 1 жовтня по 31 жовтня.

Кожен з етапів вважається незалежним періодом проведення акції. По закінченню кожного з них будуть підведені підсумки та розіграні головні призи. Прийом відеороликів до участі в кожному етапі акції зупиняється після отримання 200-го відеоролика.

*Кожен відеоролик може приймати участь в акції лише один раз.

Призи:

Відеоролики, які допущені до акції, будуть викладені на YouTube-каналі компанії (назва каналу “АМТ”), їх автори гарантовано отримають поповнення рахунку мобільного телефона на суму 100 грн.

По закінченню кожного етапу будуть розіграні 9 призів! Відеоролики, які набрали найбільшу кількість “ЛАЙКів” за завершений етап, розділять призові місця у кожній з трьох категорій:

1-е місце — 1000 грн.

2-е місце — 500 грн.

3-е місце — 300 грн.

*Протягом 10 календарних днів після закінчення етапу акції менеджер компанії зв’яжеться з переможцями для передачі призів.

*Із результатами акції можна буде ознайомитися на сайті www.amt-ltd.com.ua