info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

ВСЕ, ЩО ТРЕБА ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ГОСПОДАРЯ (Частина 1)

Comments (0) Новини компанії

У продукції Кентавр поєднались сила, швидкість, продуктивність, безліч вмінь та розумні рішення конструкторів. Усе, що треба, і навіть більше знайде для себе справжній господар, оглянувши обладнання Кентавр та вивчивши його технічні характеристики. У конструкції техніки є все необхідне і немає нічого зайвого. Завдяки цьому обладнання Кентавр характеризується найкращим співвідношенням ціни та якості.

Бензинові та електроінструменти для подвір’я

Зовнішній вигляд подвір’я — не лише візитівка будинку. Від стану газонів, клумб, майданчиків залежить затишок, відпочинок, а іноді навіть здоров’я та безпека мешканців. Зробити навколишній простір доглянутим, прибрати зарості бур’янів та карантинні трави-джерела алергенів, знищити потаємні прихистки небезпечних комах, а то й змій, допоможуть газонокосарки, електричні чи бензинові коси, тримери Кентавр.

Газонокосарки Кентавр обладнані потужними електродвигунами. Це дає їм суттєві переваги перед бензиновими: відсутність вихлопних газів, джерело енергії значно дешевше, ніж бензин чи дизпаливо. Елекричні косарки працююють тихо, майже безшумно. Там, де вони пройшли, залишається зелений «йоржик», що пахне свіжістю.

Затісні майданчики, схили, важкодоступні місця, де неможливо застосувати газонокосарку — то середовище, де якнайкраще покаже себе коса електрична або бензинова. Обидва типи кіс мають достатню потужність і продуктивність. Оснащені металевими ножами можуть косити не лише траву, а й порость з товщиною стебла до 20 мм. Так що вибір залежить врешті лише від того, чим зручніше привести інструмент в дію — паливом чи електрикою.

Двигун електрокоси потужністю 1,4 або 1,6 кВт забезпечує велику швидкість роботи скошувального приладдя. Завдяки великій частоті обертання (до 10000 об/хв) рівень вібрації, що передається на руки оператора, невеликий. Інструмент легкий — всього лише 5-6 кг, і тому ним можна довго працювати без втоми.

З наведенням чистоти в особливо важкодоступних місцях чи на ділянці малої площі добре справляться найменші з косарських інструментів — тримери електричні. Тример важить усього 1,7 кг.

Якщо подати електрику до місця робіт проблематично, виручить мотокоса бензинова. Це найуніверсальніший та водночас, дуже продуктивний інструмент. Мотокоси Кентавр оснащуються потужними (до 3,6 к.с.) двотактними двигунами. Шпуля з товстою ліскою або ніж обертаються зі швидкістю до 9500 об/хв. Ширина скошування ліскою сягає 430 мм, а ножем — 255 мм.

Щоб не втомитись від тривалої та малопродуктивної роботи ручною пилкою, у пригоді стане електропила або бензопила садова Кентавр. Цей потужний інструмент справиться з усім:

  • валкою та розпилюванням дерев, невеликих колод, дощок, рейок та інших пиломатеріалів;
  • обрізкою гілок та видаленням сухостою;
  • теслярськими і столярними роботами;
  • обробкою великих пнів та колод.

Двигуни електропил потужністю 1,8-2,3 кВт дають ланцюгу досить високу швидкість — 13-14 м/с та добру продуктивність. Електропили — досить легкі інструменти, важать від 3,7 до 5,4 кг.

Маса різних моделей бензопил Кентавр становить від 6,7 до 7,3 кг. Таку масу виправдовує ще більша потужність — до 3,3 кВт, а відтак — і вища продуктивність. Швидкість руху гарнітури може сягати 18 м/с.

Завжди доречні на будівництві та в саду

Часто буває: чим вище піднятися, тим зручніше виконати ту чи іншу роботу. І в цьому сенсі меблі ¬— стіл, стілець або табурет за своїми якостями часто поступаються більш спеціальному приладдю ¬— приставним та двостороннім, універсальним драбинам чи стрем’янкам.

Драбини, стрем’янки алюмінієві Кентавр створені для зручності та безпеки. Їх використовують під час ремонту стін, миття та фарбування стель. А ще вони чудово підходять для роботи в саду: збирання яблук та вишеньок, груш та абрикосів, підв’язування гілок тощо.

Проста приставна драбина легко пройде між гілками і вбереже від падіння з дерева. Дасть змогу безпечно спуститися в льох по запасені на зиму соління або в яму, де прокладені труби чи кабелі.

В асортименті Кентавр є як класичні, односторонні стрем’янки, так і двосторонні. Стрем’янки двосторонні, тобто коли східці є з обох боків, характеризуються високою бічною жорсткістю та стійкістю до перекидання. До того ж таку драбину можна ставити будь-яким боком до місця роботи: як принесли, так і поставили.

Найбільш складний за конструкцією та насичений пристосуваннями для настроювання клас — драбини універсальні. Вони бувають кількох типів:

Складані (двоскладні та трискладні). Двоскладні в робочій позиції нагадують букву Л та схожі на двосторонні стрем’янки. Вони також дуже стійкі, можуть мати у висоту до 3,2 м.

Трискладні драбини мають три сегменти. Їх можна ставити:

  • в ряд паралельно або послідовно. Таким чином можна скласти драбину завдовжки аж майже 6,8 м;
  • буквою Л — на кшталт двосторонньої стрем’янки заввишки до 2,3 м;
  • виставити два сегменти в одну лінію, а третій поставити як опору, під кутом вниз від середини довгої сторони. Така конструкція теж дуже стійка. А, крім того, дає змогу зручно дістатися місця робіт, наприклад, звису даху або високої стіни.

Шарнірні переносні. Вони складаються із чотирьох сегментів по 3 або по 4 м. Блокувальні петлі, якими з’єднані між собою пари сегментів, дають змогу налаштувати драбини в декількох положеннях. Таким чином можна спорудити подобу великої двосторонньої стрем’янки, дві подвійні стрем’янки, швидкозбірні козли (підмостки) і навіть довгий тимчасовий стіл.

Телескопічні шарнірні. Складаються з двох шарнірно з’єднаних при вершині половин. Кожна половина — із двох сегментів; верхній може ковзати по нижньому. Така драбина нагадує двосторонню стрем’янку. Її висота може сягати майже 2,5 м.

Телескопічні приставні драбини Кентавр складаються з сегментів. Із них можна зібрати драбину довжиною від 0,8 до 3,8 м.

Загальна суттєва перевага драбин Кентавр — те, що виготовлені із алюмінію. Вони легкі та стійкі до корозії, а тому їх можна тривалий час залишати під відкритим небом.

Власна мінімийка для кожного авто у вас дома

Мінімийки Кентавр використовують воду з найбільшою ефективністю. В їхній конструкції реалізована ідея: «найменшою кількістю води вимити найбільшу площу». Найчастіше мийки високого тиску застосовують для миття автомобіля, трактора, велосипеда; одним словом — техніки. Але й інші поверхні: доріжки та майданчики, вкриті асфальтом бетоном, бруківку, тротуарну або керамічну плитку, ринви, фасад будинку, дерева та кущі, скульптури, паркові меблі, навіть мангали та решітки-гриль швидко й без значних зусиль очистять від бруду мийки високого тиску Кентавр.

На відміну мінімийок мотопомпа зазвичай тим краща, чим більше перекачає води. Мотопомпи Кентавр застосовують для наповнення чи осушення басейнів, інших водойм, затоплених приміщень, погребів та колодязів. А ще за її допомогою заповнюють буферні резервуари для поливу городу або на випадок пожежі чи в господарчих потребах.

Дуже корисна особливість мотопомп Кентавр: усі вони самовсмоктувальні. Відцентровий насос може самостійно тягнути воду з глибини, не потребує заливки у всмоктувальний трубопровід під час пуску. Ця властивість виручає під час гасіння пожеж, відкачування брудної води з котлованів, траншей, очищення стічних ям.

В асортименті компанії є помпи бензинові й дизельні, призначені для перекачування чистої і навіть брудної та густої води з частинками до 30 мм. Їхня продуктивність — від 8 до 120 м3 на годину.

Інструменти для будівництва та ремонту | Зварювальне обладнаня

Незважаючи на те, що виконує лише одну операцію, мотобур потрібен у багатьох випадках. За його допомогою створюють заглибини для стовпчиків огорожі, блискавковідводів, флагштоків, освітлювальних стовпів, спорудження фундаментів і навіть копання лунок під посадку дерев. Мотобури Кентавр працюють швидко та продуктивно. Вони оснащені двигунами внутрішнього згоряння, а тому портативні й не залежать від зовнішніх джерел енергії. Для варіювання діаметра та глибини лунок є широкий вибір знімних шнеків та подовжувачів. За допомогою бензобурів Кентавр можна дуже швидко проробляти канали діаметром від 150 до 500 мм та завглибшки до двох метрів. Потужними мотобурами можна свердлити отвори навіть в мерзлому ґрунті.

Серед мотобурів є як невеликі агрегати, призначені для використання однією людиною, так і потужні, якими працюють відразу два оператори.

Для виконання робіт з будівництва і під час ремонтів знадобиться зварювальне обладнання Кентавр.

Зварювальні апарати ММА інверторного типу для формування шва використовують метал, з якого зроблений сам електрод. Вони зручні тим, що легкі та мають малі розміри. Незважаючи на компактність, інвертори досить потужні та продуктивні. Мають ККД, близький до 90%, і дуже економно витрачають дорогі електроди. Їхня конструкція дає змогу формувати якісний та надійний шов.

Апарати MIG/ММА інверторного типу годяться також для зварювання плавкими електродами в середовищі інертного або активного газу. А інвертори MIG/ММА/TIG можуть варити за допомогою неплавкого електроду в захисному газовому середовищі. У зварювальних апаратів Кентавр ТМ є широкий набір режимів роботи, які допомагають уникнути «прилипання» електроду та забезпечують високу якість шва. Зварювальні апарати Кентавр характеризуються високою стабільністю роботи. Вони можуть працювати навіть коли напруга «просіла» до 170 В. Їх можна використовувати як в стаціонарних, так і в польових умовах з бензиновою або дизельною міні-електростанцією.

Для захисту очей та обличчя зварника від ультрафіолетового, інфрачервоного та яскравого світлового випромінювання Кентавр пропонує маски зварника хамелеон. Вони виготовлені із сучасних міцних матеріалів. Оснащені великими оглядовими вікнами. Світлофільтри надають високу чіткість зображення. Маски характеризуються малою вагою та високою швидкістю увімкнення фільтра — до 1/30000 с.

В асортименті товарів Кентавр також є верстат для заточування пильних ланцюгів. Він оснащений точильним диском діаметром 100 мм, має регульований кут нахилу диска на 35° в обидва боки від вертикалі. Завдяки високій швидкості обертання шпинделя заточування ланцюга йде дуже швидко. Поверхня ланцюга після обробки чиста, без задирок, що відчутно збільшує період служби пильного ланцюга між заточками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *