info@amt-ltd.com.ua

0 800 301 400

ВСЕ, ЩО ТРЕБА ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО ГОСПОДАРЯ (Частина 2)

Comments (0) Новини компанії

Кращі помічники для земельної ділянки: мотоблоки, мотокультиватори та електрокультиватори

Земля на городі, в саду, на прибудинкових територіях періодично потребує обробітку. Від його якості залежить врожай. Лопата для цього — не завжди найкращий інструмент, особливо, якщо ділянка досить велика. Швидко та без утоми виконати помірні обсяги роботи допоможуть електрокультиватори. Якщо налагодити електропостачання культиватора проблематично, краще придбати бензиновий культиватор.

Культиватори Кентавр рихлять ґрунт за допомогою металевих ножів — фрез, що обертаються за допомогою двигуна. З їх допомогою також перемішують ґрунт з добривами, нищать бур’яни. Широка фреза дає змогу швидко, за один прохід обробляти досить великі ділянки.

Що серйозніше власник земельної ділянки підходить до її обробітку, то більше пристроїв він застосовує. Крім культиваторів Кентавр пропонує широкий спектр сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, окучники, плуги, грунтофрези, картоплекопалки, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи тощо. Більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними. Тому їх називають узагальнюючим терміном навісне обладнання.

Більшість видів навісного обладнання характеризуються універсальністю. Яку функцію крім посіву виконує сівалка зернова з внесенням добрив, видно вже з назви інструмента. Є моделі з різною кількістю рядів і різною шириною обробки.

Сівалки овочеві мають високу продуктивність, забезпечують точне дотримання геометрії рядків, сприяють економії посівного матеріалу.

Картоплекопалка грохотна виробництва Кентавр допоможе швидко і з мінімальним пошкодженням зібрати врожай картоплі, ріпи, часнику, цибулі, моркви.

Для ділянок у 20 соток і менших найліпше підходить картоплекопалка віялова.

Косарка сегментна Кентавр призначена для скошування товстих стебел сухої трави, видалення бур’янів, косіння дикої порості та зернових культур.

Чудово покосить зернові, підстриже зелену рослинність, допоможе заготовити сіно косарка роторна.

Відвезти інструмент і навісне обладнання до місця робіт, а зібраний врожай — до місця зберігання чи переробки можна на причепі. Причепи КентаврТМ мають добру вантажопідйомність — 300 і навіть 700 кг. Оснащені сидінням з підніжками і гальмами. Є причепи з ящиками для інструменту і без нього, з колесами в комплекті та без коліс — зі ступицями під автомобільний диск.

Щоб не оснащувати навісне обладнання індивідуальним мотором та приводними колесами, органами керування, існує чудовий компактний агрегат — мотоблок.

Серед товарів Кентавр є бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням, дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням, дизельні мотоблоки з водяним охолодженням. Усі три різновиди досить продуктивні. Щоб від їхнього застосування отримати максимальну вигоду, треба лише зробити вірний вибір.

Для обробітку порівняно невеликих ділянок вистачить агрегату потужністю 6-7 к. с. Такі є як з бензиновим, так і з дизельним мотором. Мотоблок дизельний, 6 к. с. з повітряним охолодженням важить більше, ніж аналогічний за потужністю бензиновий. Але зате дизельний мотоблок він витрачає менше палива на ту ж саму роботу та має добру тягу навіть на низьких обертах.

Всі мотоблоки Кентавр можуть впоратися з досить великими обсягами робіт. Однак, для обробки великих площ, тривалої роботи на твердих, в’язких ґрунтах, в будь-який сезон і будь-який час доби краще купити важкий дизельний мотоблок з водяним охолодженням. Дизельні мотоблоки Кентавр з водяним охолодженням обладнані електрогенератором, більшість — електростартером, фарою.

Варто сказати, що серед мотоблоків Кентавр є потужні агрегати — до 12 і навіть 17 к.с. За цим показником, а також продуктивністю вони близькі до колісних тракторів. Водночас у мотоблока є перевага: він може працювати там, де не пройде трактор: між деревами, на ґрунті зі складним рельєфом. А завдяки незрівнянно меншій ціні, малому споживанню палива та низьким витратам на обслуговування мотоблок Кентавр купити й використовувати в роботі значно вигідніше, ніж трактор.

Широкий вибір двигунів дизельних та бензинових

Більшість потужних інструментів та пристроїв приводиться в дію двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Зазвичай, якщо техніка надійна та довговічна, першим випрацьовується ресурс двигуна. Іноді власникові інструменту вважає, що потрібен інший мотор — або більш потужний, або розрахований на інший вид палива, щоб поліпшити роботу взимку чи у спеку.

Щоб задовольнити потребу в змінних двигунах Кентавр пропонує господарям широкий вибір ДВЗ загального призначення — бензинові, газо-бензинові, дизелі з повітряним та водяним охолодженням. Ряд дизельних моторів на мотоблок Кентавр з водяним охолодженням у базовій комплектації оснащені генератором, акумулятором, електростартером і навіть фарою для роботи в темний час доби. Випускає компанія і човнові мотори.

Усі двигуни Кентавр виготовлені з високоякісних комплектуючих, мають чудову якість складання. Це забезпечує мають високі технічні характеристики.

Своя електростанція

Часом центральні електромережі не витримують навантажень, і тоді трапляються відключення. Ця проблема найгостріше відчувається у віддалених від мегаполісів районах, там, де мережі не розраховані на великі навантаження. Стабільне постачання електроенергії будь-коли забезпечить міні-електростанція. Оперативніше, потужніше і маневреніше за інші — електрогенератори, оснащені ДВЗ.

Компанія Кентавр випускає широку лінійку міні-електростанцій. У їх основі генератори бензинові, генератори газ-бензин та генератори дизельні. У них є різні двигуни — двотактні, чотиритактні, більш та менш потужні. Серед мініелектростанцій Кентавр є навіть настільки компактні та портативні, що їх можна використовувати під час відпочинку за містом, на полюванні, риболовлі, в турпоході. Але є й електростанції Кентавр ТМ потужністю до 6,5 кВт. Всі вони оснащені системами захисту, аварійної зупинки. На менш потужних встановлені ручні стартери, решта додатково комплектуються електростартерами. Генератори, що призначені для електропостачання житла, випускають однофазними з частотою струму 50 Гц і напругою 220-230 В. Для потужних споживачів є трифазні генератори з вихідною напругою 380 В.

Електростанції Кентавр оснащені вбудованим випрямлячем (інвертором) і додатковим виходом на 12 В — для підключення акумулятора або іншого обладнання.

Завдяки економічним ДВЗ, надійним альтернаторам, ємним паливним бакам портативні електростанції Кентавр здатні безупинно виробляти електричний струм протягом тривалого часу. У них добрі технічні характеристики, вони прості у використанні та обслуговуванні.

На допомогу акумулятору: зарядні та пуско-зарядні пристрої

Для акумуляторів автомашин, тракторів, мотоблоків та інших Кентавр випускає зарядні пристрої та пуско-зарядні пристрої, збудовані за «класичною» схемою, тобто не на інверторних перетворювачах, а принципі електромагнітної передачі енергії від первинної обмотки 220 вольт на вторинну. Це дає повне відділення потенціалів живильної мережі від споживача. Таке рішення гарантує надійність та безпеку для акумулятора.

Пуско-зарядні пристрої здатні видавати струм, що в багато разів вищий за необхідний для зарядки. Тому вони можуть виконувати і зарядку, і пуск мотора.

Компактні, але потужні, мов ураган – повітряні компресори

Для деяких пристроїв та інструментів, побутових предметів найкращий енергоносій — стиснене повітря. Воно потрібне для підкачування шин транспорту, м’ячів, надувних човнів та матраців, гумових гірок тощо. Застосовується цей енергоносій також для приводу фарбопультів, продувних пістолетів, домкратів, мінімийок, перфораторів та інших інструментів. Виробляють стиснене повітря компресори з прямим приводом та компресори з пасовим приводом.

Компресори з прямим приводом Кентавр найчастіше використовуються в побуті, на дачі, в невеликих майстернях. Вони майже не потребують обслуговування. Мають низький рівень шуму та вібрацій. Невелику масу й розміри поєднують з високою продуктивністю. Виробляють стиснене повітря без масляного «туману», довговічні.

Компресори з пасовим приводом Кентавр застосовуються в будівництві, на СТО, у виробничих цехах. Вага у пасових агрегатів більша, ніж аналогічних за продуктивністю з прямим приводом. Їх треба частіше обслуговувати. Але пасові компресори мають свої преваги. Вони розраховані на активне використання. Характеризуються високою продуктивністю — 400 та 420 л стисненого повітря за хвилину. Такі агрегати можуть довго працювати без технічних перерв. Мають плавний пуск, працюють рівно, двигун та вузли швидко охолоджуються після тривалої роботи.

Щоб узгодити підкачування повітря з його розбором, компресори обох типів оснащені ресиверами — буферними балонами та манометрами. Ресивер допомагає зберегти ресурс двигуна та збільшити термін служби компресора.

Для творців кам’яних споруд краще купити будівельне обладнання

Погодьтесь: замішувати граблями та лопатою щебінь і цемент з водою у ваганах — справа важка та марудна. Зовсім інакше йде робота, коли є бетонозмішувач з електричним приводом! Розчин, приготований в бетономішалці, хоч і такий самий за складом, вдвічі міцніший, ніж зроблений в ручний спосіб.

Серед продукції Кентавр будівельника порадують бетономішалки гравітаційні вінцеві. Вони прості за конструкцією та надійні: мають станину на трьох ногах. Задля зручності переміщення дві ноги оснащені колесами, а третя — пласким упором; він перешкоджає зміщенню агрегату, коли той встановлений на робочому майданчику. Бетономішалки Кентавр ТМ досить місткі — від 125 до 200 л, але потужні електродвигуни забезпечують достатню частоту обертання барабана 28-30 об/хв.

Віброплити Кентавр оснащені бензиновим мотором. Вони не залежать від зовнішнього джерела енергії і незамінні під час будівництва доріг, асфальтування дворів, тротуарів, облаштування стоянок, спортивних майданчиків. Адже віброплита утрамбує поверхню там, де не пройде навіть найменший трактор-коток: поблизу стін, парканів, каналізаційних решіток, на крутих вигинах доріжки, безпосередньо біля люків, що виступають над поверхнею асфальтового покриття. Компактна віброплита чудово ущільнить сипучий ґрунт (пісок, щебінь, гравій), суміші (сухі види стяжок), асфальт та асфальтобетон, утрамбує ґрунт в траншеї для заливки бетонного фундаменту або опори, акуратно й рівно придавить нещодавно покладену тротуарну плитку та бруківку.

Найменша з моделей Кентавр важить всього лише 60 кг, але розвиває трамбувальне зусилля 12100 Н і може ущільнювати ґрунт на глибину до 25 см. Ті плити, що мають невелику вагу, роблять прямохідними, тобто такі, що рухаються лише вперед. Їх можна розвернути на місці і рухатися в іншому напрямку. Додаткові транспортувальні колеса дають змогу без особливих зусиль переміщати плиту по робочому майданчику.

Для виконання великих обсягів робіт та тривалої безупинної роботи випускаються віброплити Кентавр з електричним приводом. Вони мають розвивають енергію удару — до 20000 Н та можуть трамбувати ґрунт на глибину до 30 см. У них є функція «реверс», що дає змогу, не розвертаючи плиту, змінити напрямок руху на зворотний. Щоб робоча поверхня не прилипала до асфальту, віброплити Кентавр комплектуються системою подачі води.

Для роботи у важкодоступних місцях, де віброплиту встанорвити важко, а то й неможливо, є електричні та бензинові вібротрамбовки (віброноги) Кентавр. Це досить універсальний інструмент. Ним можна трамбувати подушку під заливку фундаменту або для ямкового ремонту дороги, ущільнювати ґрунт навколо паль та стовпчиків, зміцнювати ґрунт в насипах і каналах, перед настиланням підлоги, під час закладки пішохідних доріжок.

Якщо точно дотримати технологію укладання бетону, цей матеріал може служити десятиліттями, а то й віками. Одна з найважливіших умов — вигнати з щойно покладеного матеріалу бульбашки повітря, тобто порожнини. Для цього у Кентавр є глибинні вібратори. Глибинний віброущільнювач занурюють в товщу бетону, і вібрації, які створює апарат, допомагають важким кам’яним складовим витіснити легке повітря назовні, а кубовидним гранулам розміститися так, щоб простір між ними був мінімальним. Завдяки цьому бетонний вібратор також сприяє більш ефективному використанню найдорожчого компонента — цементу.

Досягти того ж самого ефекту — ущільнити бетон та правильно розташувати гранули заповнювача можуть також майданчикові вібратори Кентавр. Завдяки круговим коливанням, які створює агрегат, можна також ущільнювати ґрунт, просіювати різні сипучі матеріали, дрібні деталі тощо.

Затиральні машини Кентавр добре вирівнюють бетонну стяжку. Вони виконують роботу за допомогою роботу за допомогою лопатей або дисків, що швидко обертаються. За це затиральні машини ще звуть «вертольотами». Під дією агрегату поверхня добре розгладжується та зміцнюється.

У скільки-небудь значному будівництві важко обійтися без наріжчика швів. Швонарізувачі Кентавр застосовують для виправлення нерівностей підлоги, підрізання плитки, цегли, кромки асфальту, прокладання штроб для труб, кабелів, розбирання фундаменту та залізобетонних перекрить. А ще за допомогою швонарізувача ріжуть бетон алмазним диском, формують деформаційні шви на дорогах, температурні, усадочні, антисейсмічні шви на бетонних конструкціях. Швонарізувачем також можна розрізати дорожнє полотно на сектори, щоб у подальшому легше розібрати. На відміну від відбійного молотка нарізувач швів не пошкоджує сусідні області покриття. Завдяки маневреності й зручності застосування, він допомагає домогтися ідеальної точності різання.

Вся техніка Кентавр має сучасний дизайн та добрі технічні характеристики, проста у використанні та обслуговуванні. Підтримувати її в доброму стані та отримати повну віддачу від застосування допомагає розвинута мережа сервісних центрів. Завдяки високій якості та мінімальній ціні техніка Кентавр впевнено займає провідні позиції на вітчизняному ринку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *